پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

دعاوی بین الملل

وکالت در پرونده‌های حقوقی بین‌المللی از جمله مهمترین عواملی است که برای حل مشکلات در خارج از کشور کاربرد دارد.  بسیاری از افراد هنگامی که صحبت از وکیل بین‌الملل می‌شود. تصور می‌کنند وکیلی مد نظر ما است که پروانه وکالت برای سراسر جهان را دارد. یا وکیلی که می‌تواند در چند کشور جهان کار وکالت را انجام دهد. 

 

ولی این تصور تقریباً درست نیست. زیرا از یکسو کشور ایران دارای نهاد بین‌المللی برای صدور پروانه وکالت جهانی نیست و از سوی دیگر یک وکیل نمی‌تواند تمام شرایط کانون وکلای بقیه کشورها را داشته باشد. اگر موضوعاتی که وکیل دنبال می‌کند بین‌المللیی باشد به آن شخص وکیل بین‌المللی گفته می‌شود. مانند قراردادهای بین‌المللی، تجارت بین‌المللی.

 

در مجموع وکیل بین‌المللی به شخصی گفته می‌شود که به قواعد حقوق بین‌المللی آگاه باشد و بتواند مشکلات بین‌المللی را به بهترین شکل ممکن هدایت نماید. وکلای پگاه آرمان عدالت با سال‌ها تجربه در زمینه پرونده‌های حقوقی در عرصه بین‌المللی آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه مشکلات بین‌المللی به شما عزیزان هستند. 

ضرورت نیاز به بهترین وکیل بین‌المللی

این روزها مهاجرت بسیار افزایش پیدا کرده است. علاوه بر مهاجرت، بسیاری از تجار علاقه دارند در سطح بین‌المللی به تجارت و بیزینس بپردازند. بسیاری از کسانیکه اقدام به مهارجرت می‌کنند قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارند. همه این افراد برای انجام کارهای حقوقی و اداری خود در سطح بین‌المللی نیاز به مشورت به یک وکیل با تجربه و متخصص در زمینه امور بین‌المللی را دارند.

 وکلای امور بین‌الملل با ارائه راهکارهای مفید و همچنین تنظیم و بررسی مفاد قراردادها به زبان خارجی بسیاری از مشکلات شما در زمینه امور بین‌الملل را حل می‌کنند. بسیاری از افراد مهاجر در مسائلی مانند اخذ اقامت و یا پناهندگی دچار مشکل هستند. از سویی بسیاری از تجار برای تنظیم قراردادهای خود مانند قرارداد با شرکای خارجی، قرارداد با مشتریان و… مشکل دارند.

 وکیل امور بین‌الملل همانطور که گفتیم به راحتی می‌تواند قراردادهای بین‌المللی به زبان خارجی تنظیم و مفاد قرارداد را نیز با دقت بررسی نماید. پگاه آرمان عدالت با داشتن بهترین وکلا در زمینه بین‌الملل آماده پاسخگویی و مشاوره به شما عزیزان است.

ویژگی‌های بین‌المللی قابل صلاحیت در دادگاه‌های بین‌المللی

به صورت کلی هر وکیلی که پایه یک دادگستری باشد، می‌تواند در دادگاه‌های بین‌المللی حضور یابد. بعضی از وکلا اقدام به دریافت مدرک حقوق بین‌الملل می‌کنند. قطعاً به این نوع از وکلا پرونده‌های بیشتری به خاطر مدرک‌شان سپرده می‌شود.

 

 همانطور که گفتیم یک وکیل امور بین‌الملل باید به چند زبان زنده و بین‌المللی دنیا تسلط داشته باشد تا بتواند ضمن برقراری ارتباط صحیح با افراد خارجی، به انواع پرونده‌های حقوقی بین‌الملل که به زبان لاتین است رسیدگی نماید. علاوه براین بسیاری از قراردادهای بین‌المللی باید به زبان خارجی تنظیم شود. همچنین باید مفاد قرارداد به زبان بین‌المللی بررسی شود. 

 

 وکیل متخصص و آشنا به زبان خارجی به راحتی می‌تواند کلیه مفاهیم قراردادهای بین‌المللی را به خوبی درک نماید. و از بروز مشکلات در آینده جلوگیری نماید. پس تسلط زبان امری بسیار مهم است. که وکلای بین‌الملل باید برآن تسلط کافی داشته باشند. چون زبان پل ارتباطی بین افراد و اولین عامل برای ارتباط است. به همین خاطر کلاً وکلای بین‌المللی حتماً باید تسلط کافی به چند زبان زنده دنیا داشته باشند.

مشاوره حقوقی قراردادهای بین‌المللی

از مهمترین وظایف وکیل پرونده‌های حقوقی بین‌المللی ارائه مشاوره حقوقی در سطح بین‌المللی می‌باشد. برای کسب موفقیت در پرونده‌های بین‌المللی وکلا باید از اطلاعات و دانش کافی در زمینه تجارت و قواعد تجاری برخودار باشند. تا قادر باشند به بهترین وجه تجار و بازرگانان را در امور تجاری راهنمایی نمایند و در هنگام انعقاد قرارداد تمام مفاد و بندهای قرارداد را به طور کامل بررسی نمایند. علاوه بر همه موارد گفته شده وکیل امور بین‌المللی با تجربه و مهارت خود به خوبی می‌تواند از تسلط و پایمال شدن حق افراد جلوگیری نماید.

کلام آخر

این روزها به دلیل مهاجرت و ادامه تحصیل  در خارج از کشور، بسیاری از افراد به دنبال مشاور و وکیل برای راهنمایی و یا انجام امور حقوقی اقامت، پناهندگی و یا کار هستند. از سویی بسیاری از تجار و بازرگانان برای تاسیس یک شرکت در خارج از کشور و یا انجام پروژه‌های مشترک مانند ساختمان‌سازی بین‌المللی برای تنظیم قراردادهای بین‌المللی نیاز به وکلای بین‌المللی دارند.

  وکیل پرونده‌های حقوقی بین‌المللی به شخصی گفته می‌شود که توانایی تهیه و تنظیم قراردادهای بین‌المللیی و رفع بسیاری از مشکلات افراد خارج از کشور را دارند.  پگاه آرمان عدالت با بهره‌گیری از وکلای توانمند و با تجربه در زمینه امور بین‌الملل به بهترین شکل ممکن به تمام مشکلات و نیازهای شما، در این زمینه رسیدگی می‌کنند. پس همین امروز با وکلای ما تماس بگیرید تا خیال خود را از بابت مشکلات حقوقی بین‌المللی در زمینه‌های مختلف راحت نمائید.

 

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *