پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

مشاوره حقوقی حضوری

هر مشاوره حقوقی حضوری در راستای رسیدگی به برخی از جرایم کیفری، حقوقی و… فعالیت می کند و به این ترتیب رسیدگی به پرونده ها در دادگاه های مربوطه روند ساده تری را طی خواهد کرد. وقتی اطلاعات طرفین دعوی در رابطه با پرونده مورد نظر و روند رسیدگی به آن تکمیل باشد، بی شک پرونده آن ها در اسرع وقت به نتیجه مطلوب می رسد.

پگاه آرمان عدالت در این زمینه خدمات شایسته ای ارائه می دهد. هر یک از شماره های تماس و روش های تماس آنلاین و اینترنتی ، کار شما را در راستای بهره مندی از خدمات این وکلا ساده تر می کند. شما به سهولت می توانید، یک قرار حضوری با وکیل مورد نظر خود تنظیم کرده و هر یک از خدمات آن ها را به سهولت دریافت کنید.

هر مشاوره حقوقی حضوری، خدمات به خصوصی در حوزه هر یک از پرونده های مورد نظر ارائه می دهد. برای استفاده حداکثری از خدمات این مشاوران، باید اطلاعات مورد نیاز را در اختیار این وکلا قرار دهید و پرونده ها و مدارک مورد نیاز را به آن ها ارائه دهید. وظیفه اصلی یک مشاوره حقوقی حضوری، ارائه اطلاعات دقیق و راهنمایی به مراجعین است. سایر خدمات حقوقی در مراحل آتی فعالیت حرفه ای آن ها ارائه می شوند و خدمات مشاوره، تنها برای تکمیل اطلاعات مراجعین می باشند.

فرم رزرو مشاوره حقوقی حضوری

آشنایی با وظایف کلی مشاوره حقوقی حضوری

پگاه آرمان عدالت در راستای رسیدگی به پرونده های حقوقی شما بسیار فعال عمل می کند. از این رو تماس با این مشاورین شما را با نتایج مطلوب تری رو به رو می کند. این وکلا، در هر پرونده ای بر مبنای نیازهای موجود، خدماتی ارائه می دهند. به طور مثال، وظیفه عقد قرار دادهای کاری بر عهده این وکلا است. این وکلا بر عقد این قرار دادها نظارت کاملی دارند و از بروز مشکلات آتی جلوگیری خواهند کرد.

در هر یک از پرونده های حقوقی مشاوره حقوقی حضوری، باید پرونده ها و مدارک مورد نیاز را به خوبی بررسی کرده و با در نظر گرفتن کلیه شواهد و مدارک موجود، اطلاعات دقیق و به دور از اغراق خود را در اختیار مراجعین قرار دهد. این وکلا در راستای رسیدگی به امور حقوقی روابط خصوصی نیز به نحو مطلوب عمل می کنند. هر یک از این وکلا اطلاعات دقیقی درباره مهاجرت نیز در اختیار مراجعین قرار می دهند.

امور تجاری و کلیه مسائل بین المللی هر یک در حوزه کاری این وکلا جای می گیرند. اما برخی از خدمات آن ها گستردگی بیشتری دارند و این وکلا پرونده های بیشتری در این زمینه ها دارند. در ادامه شرح کلی ای از این مباحث را ارائه می دهیم.

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین با پگاه آرمان عدالت

دریافت پاسخ سریع

واقف به روند حقوقی

سابقه حقوقی درخشان

مشاوره حقوقی حضوری در زمینه امور معاملاتی

هر مشاور حقوقی بی شک در زمینه امور معاملاتی نیز تجربیاتی داشته است. افراد در این حوزه های کاری فعالیت های وسیعی انجام می دهند. برخی از وظایف آن ها به شرح زیر می باشند:

  • تنظیم متن های قرار دادهای کاری، عقد قراردادهای تجاری بین سازمان های مختلف، نظارت بر امور عقد قرار دادها و… در میان وظایف این افراد جای می گیرند.
  • معاملات ملکی نیز در حوزه کاری این وکلا جای می گیرند. امور مربوط به رهن، اجاره و خرید و فروش این املاک نیز در میان وظایف این افراد قرار دارند.
  • این وکلا برای امور خانواده و عقد قراردادهای مربوط به این امور نیز خدمات بسیاری به مشتریان عرضه می دارند. بسیاری از مردم برای دریافت نفقه و مهریه نیز از خدمات امور معاملاتی این وکلا بهره مند می شوند.

مشاوره حقوقی حضوری در زمینه امور کیفری

پگاه آرمان عدالت برای ارائه خدمات کیفری نیز خدمات رسانی می کنند و شماره های تماس مشخصی در اختیار مراجعین قرار می دهد و تماس با آن ها بی شک بهترین انتخاب زندگی شما خواهد بود. این مشاورین، لوایح و شکایات مورد نیاز را در این دادگاه ها تنظیم می کنند و برای دفاع بهتر از شما حاضر می شوند.

این مشاوره ها بی شک در راستای پیگیری دعاوی کیفری، بسیار تاثیر گذار می باشند و تاثیر مطلوبی بر روند احقاق حق شما بر جای می گذارند. چرا که با برخورداری از دانش این وکلا، اطلاعات شما در رابطه با پرونده مذکور افزایش یافته و با حقوق خود نیز بیشتر آشنا می شوید.

این مشاوران در رابطه با چک های بلامحل نیز خدماتی ارائه می دهند؛ به علاوه مشاوره در زمینه مسائل کلاهبرداری و خیانت در امانت نیز در زمینه کاری مشاوره حقوقی حضوری امور کیفری جای می گیرد. شما می توانید، این پرونده های حساس را با بهره مندی از خدمات یک مشاوره حقوقی حضوری پیش ببرید. این مشاوران خدماتی متفاوت با وکلای حقوقی ارائه می دهند. در ادامه به بررسی تفاوت های بین مشاوره حقوقی حضوری با مسئله وکالت می پردازیم.

تفاوت مشاورین و وکلای حقوقی 

مشاوره حقوقی حضوری با خدمات وکیل تفاوت دارد. یک وکیل کلیه روند پرونده شما را مورد بررسی قرار می دهد. اما مشاوران حقوقی، تنها در زمینه پرونده مورد نظر، اطلاعاتی در اختیارتان قرار می دهد. به این ترتیب مشاوره حقوقی حضوری حساسیت فعالیت های وکلا را بر عهده ندارد و با دستمزدهای کمتری نیز خدمات رسانی در این زمینه انجام می گیرد.

پگاه آرمان عدالت برای ارائه خدمات بهتر در این عرصه های حقوقی، از زبده ترین وکلا در این عرصه ها استفاده می کند. یک مشاور حقوقی، با در نظر گرفتن آیین دادرسی کشور، موقعیت شما و پرونده مورد نظرتان، بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار می دهد و به این ترتیب نتیجه دادگاه با بهترین نتیجه ها همراه خواهد بود.

اما اگر از فضای متشنج دادگاه ها گریزان هستید و توان دفاع از خود را در شرایط بحرانی دادگاه ندارید، بهتر است که از یک وکیل کارآزموده در راستای پیگیری کامل پرونده کمک بگیرید. به این ترتیب در آرامش بیشتری، رسیدگی به امور خود را انجام خواهید داد. برای دریافت هر یک از خدمات این مشاورین، باید به چند نکته مهم دقت داشته باشید و شرایط استفاده از خدمات وکلای حضوری را در خود ایجاد کنید.

نکات مهم استفاده از خدمات حضوری مشاوره حقوقی

برای این که بهترین خدمات را از این مشاوران حقوقی دریافت کنید، باید چند فاکتور اساسی را مد نظر قرار دهید.

  • در وهله اول به میزان تخصص، سن و ویژگی های تحصیلی این مشاورین دقت داشته باشید و توان هر یک از آن ها را مورد بررسی قرار دهید. به این ترتیب بهترین وکیل را برای دریافت راهنمایی های حقوقی انتخاب خواهید کرد.
  • صرفا به تبلیغات مربوط به این وکلا توجه نداشته باشید و بزرگنمایی های مربوط به هر یک از این وکلا را مبنای انتخاب آن ها قرار ندهید. برای انتخاب آن ها سوابق کاری هر یک را بررسی کرده و سپس بهترین انتخاب را انجام دهید.
  • در نظر داشته باشید که رعایت اصل صداقت در هنگام گفت و گو با این افراد، یک مسئله بسیار مهم تلقی می شود. بهتر است که در همان بدو ورود، همه مسائل را همان طور که اتفاق افتاده به مشاور خود انتقال دهید تا دقیق ترین مشاوره های حقوقی را از آن ها دریافت کنید. به این ترتیب او با در نظر گرفتن کلیه جوانب موجود، راهکارهای خود را ارائه می دهد.
  • هزینه پرداختی مربوط به خدمات راهنمایی و مشاوره حضوری اغلب بیشتر از خدمات تلفنی حقوقی است؛ توجه به این اصل را نیز مد نظر قرار دهید.