پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

مشاوره حقوقی تلفنی

با گسترش جرایم و تخلفات متعدد در عرصه های مختلف، نیاز به خدمات مشاوره حقوقی تلفنی نیز افزایش یافته است. هر فرد در طول زندگی خود با یک موقعیت اجتناب ناپذیر رو به رو می شود که قدرت دفاعی خود را از دست می دهد. به همین خاطر پگاه آرمان عدالت خدمات تلفنی بسیاری را برای راهنمایی این افراد ارائه می دهد.

کلیه مشاوره های مورد نیاز این افراد نیز در طول تماس تلفنی ارائه می شوند و سوالات افراد پاسخ داده خواهند شد. در این زمینه چند نوع خدمات حقوقی وجود دارند که هر یک توسط یک وکیل حقوقی ارائه می شوند. مشاوره حقوقی تلفنی در زمان بسیار کوتاهی پاسخگوی شما خواهد بود و به این ترتیب بهره مندی از خدمات آن ها در اسرع وقت انجام خواهد شد.

برخی از این وکلای حقوقی به صورت انتخابی برای پرونده های مورد نظر مشخص می شوند. به این ترتیب موکلین حق انتخاب خواهند داشت. این وکلا با روند حقوقی شما در دادگاه های مورد نظر، آشنا می شوند و سپس راهنمایی های لازمه را در اختیار شما قرار می دهند. هر یک از این مشاورین حقوقی، اطلاعات و دانش مورد نیاز را دارند. 

کاربردهای استفاده از خدمات مشاور حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوران حضوری هر یک برای مقاصد به خصوصی انتخاب و استخدام می شوند. اگر در شرف طلاق هستید و دادگاه های حقوقی  کیفری را طی می کنید، اگر در همسایگی شما، افرادی با رفتار غیر منصفانه زندگی می کنند، بهره گیری از خدمات این مشاورین یک مسئله حیاتی محسوب می شود. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در راستای رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری نیز کاربرد خواهد داشت.

مشاوره حقوقی تلفنی با هزینه های مناسبی خدمات خود را ارائه می دهد و این مسئله برای مراجعین مزایای بی شماری دارد. هر یک از این وکلا به صورت 24 ساعته در حال خدمات رسانی هستند و بهره مندی از خدمات آن ها در راستای رسیدن به نتایج مطلوب در دادگاه های حقوقی بسیار تاثیر گذار می باشد. در ادامه شما را با برخی از مزایای استفاده از خدمات این وکلا آشنا می کنیم

فرم مشاوره حقوقی تلفنی

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام*
حداکثر اندازه فایل: 8 MB.
فایل اسناد مورد نیاز را بارگزاری کنید

مزایای بهره مندی از خدمات مشاور حقوقی تلفنی

پگاه آرمان عدالت خدماتی در راستای رسیدگی به کلیه امور حقوقی شما مشاورانی فعال و زبده معرفی می کند که به صورت تلفنی نیز در اختیار مشتریان هستند. مشاوره حقوقی تلفنی اغلب در دسترس تر از مشاورین حضوری است. مشکل شما هر قدر هم بزرگ یا کوچک باشد، این مشاورین به سهولت آن ها را رفع و رجوع می کنند. و راه حل هایی در راستای حل آن ها ارائه می دهند. در این مرکز، صدها مشاور در حال فعالیت هستند.

این وکلا در امور خانواده، مسائل کیفی، مدنی و… فعالیت می کنند و در هر یک از این حوزه ها خدماتی ارائه می دهند. با استفاده از خدمات وکلای حقوقی، اغلب بدون نیاز به مراجعه حضوری به مرکز حقوقی مورد نظر مشکلات شما حل خواهد شد. این مسئله برای کسانی که مشکلاتی در زمینه رفت و آمد به دفتر مشاور دارند، حائز اهمیت بسیاری است.

مشاوره حقوقی تلفنی همچنین در شرایط کرونا نیز مزایای بی شماری برای شما دارد و از بروز بیماری ها و ویروس های مختلف پیشگیری می کند. شما می توانید، در سایت پگاه آرمان عدالت با مشخصات هر یک از این وکلا آشنا شوید. با استفاده از خدمات حقوقی این وکلا، هزینه های شما به حداقل می رسند.

در پنل های این سایت ها، هزینه استفاده از خدمات این وکلا نیز درج شده است. هر یک وکلای تلفنی، به صورت ساعتی در اختیار موکلین هستند و دستمزد آن ها نیز به صورت ساعتی تعیین می شود. این در حالی است که در صورت استفاده از خدمات وکلای حضوری، هزینه های شما به طرز چشم گیری افزایش می یابد.پ

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین با پگاه آرمان عدالت

دریافت پاسخ سریع

واقف به روند حقوقی

سابقه حقوقی درخشان

رایج ترین سبک های مشاوره حقوقی تلفنی

هر یک از این مشاوران، در راستای حل مشکلات حقوقی مختلف راهنمایی های بسیاری ارائه می دهند. برخی از سبک های مشاوره ای آن ها به شرح زیر می باشند:

  • مشاوره های حقوقی در زمینه مهریه و مسائل مربوط به طلاق
  • طلاق های توافقی و طلاق های حقوقی نیز در زمینه کاری این وکلا جای می گیرند.
  • مشاوره های حقوقی مربوط به نفقه نیز در میان زمینه های کاری این افراد جای می گیرند. این وکلا همه ابعاد پرداخت نفقه را بررسی می کنند.
  • مشاوره های حقوقی مربوط به اجرت المثل و دریافت و اخذ آن از طرف مقابل
  • مشاورین حقوقی در راستای روابط نا مشروع نیز خدمات شایسته ای ارائه می دهند و مشتریان را به نحو احسن راهنمایی می کنند. برخورد با این مسائل بی شک برای همه افراد تکان دهنده است و در این شرایط تصمیم گیری عاقلانه از عهده بسیاری از افراد خارج است. به همین خاطر بهره مندی از خدمات یک مشاوره حقوقی تلفنی بسیار تاثیر گذار است.
  • مشاوره حقوقی در راستای ازدواج خانم ها و آقایان و تعیین شرایط پیش از ازدواج.

آشنایی با خدمات مشاورین تلفنی در زمینه املاک

مشاوره حقوقی تلفنی در راستای املاک و دعاوی مربوط به این مسائل نیز خدماتی ارائه می دهد که چراغ راه موکلین در زمینه های مختلف خواهند بود. مشاوره های حقوقی در زمینه تصرف عدوانی، مباحث مربوط به دعاوی ملکی و آپارتمانی، مسائل مربوط به فسخ معامله و… در این زمینه ارائه می شوند. بررسی لزوم تنظیم سندهای مربوطه نیز در حوزه کاری این افراد جای می گیرد.

این مشاوران برای فروش املاک شما خدمات شایسته ای ارائه می دهند. تعیین اجرت المثل زمان تصرف ملک نیز در تخصص این افراد است و در رابطه با آن اطلاعات ویژه ای به موکلین خود ارائه می دهند. عقود قراردادهای مربوط به خدمات کشاورزی نیز در این میان جای می گیرد. هر یک از این وکلا در این امور با تخصص و دانش بسیار بالایی به ارائه خدمات خود می پردازند.

خدمات حقوقی وکلای کیفری به صورت تلفنی

ارائه مشاوره حقوقی تلفنی مربوط به جرایم کیفری نیز در میان خدمات ما جای می گیرد. این مشاوره های حقوقی در زمینه هایی مانند قتل، افترا  شهادت دروغ،  اطلاعات بسیاری به موکلین ارائه می دهند. با بهره مندی از این خدمات، ریسک رای های منفی و احکام سخت دادگاه های کیفری و حقوقی به حداقل می رسد. همچنین امکان پیروزی شما با استفاده از این خدمات به حداکثر می رسد.

برخی از این خدمات مشاوره های حقوقی در زمینه کلاهبرداری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. رشوه گیری و رشوه دهی نیز در حوزه کاری این وکلا جای می گیرد و شکایت بر علیه این جرایم نیز با راهنمایی های این وکلا بهتر انجام می گیرد. روابط نا مشروع و جرایم مربوط به آن نیز این خدمات حقوقی را شامل می شوند. این مشاورین در زمینه مسائل بیمه ای خدمات شایسته ای ارائه می دهند.

شما برای بستن بسیاری از قراردادهای کاری خود در امور تجاری به دانش و علوم این مشاوران حقوقی نیازمند هستید و با بهره گیری از این خدمات، بی شک در معاملات و قرار دادهای خود موفق تر عمل خواهید کرد. در برخی موارد مشاوره های تلفنی به صورت تصویری نیز قابل انجام هستند و این مسئله صرفا به نظر وکیل و موکل مربوطه بستگی دارد. همچنین در این روش مشاوره باید کلیه مدارک مورد نیاز را در اختیار کیل خود قرار دهید تا رسیدگی به امور بهتر و دقیق تر انجام شود.