پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

دپارتمان بین الملل

دپارتمان بین الملل یکی از مهمترین فعالیت هایی است که در رابطه با امور مهاجرتی و سایر مراحل قانونی بین المللی مورد توجه قرار دارد. حضور وکلا و مشاورین حقوقی در این عرصه ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. شما می توانید، از خدمات پگاه آرمان عدالت برای حل دعاوی بین المللی و یا بستن قراردادهای بین المللی استفاده کنید. بهترین خدمات و مشاوره های حقوقی را در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از توانایی ها و اطلاعات آن ها، در عرصه های قانونی خارج از کشور نیز بهتر عمل می کنید. 

دپارتمان بین الملل کلیه هماهنگی ها میان کشور خارجی و داخلی را انجام داده و به این ترتیب رسیدگی به امور حقوقی بین المللی شما را در عرصه های گوناگون ساده تر می کند. برخی از افراد در کشورهای خارجی کسب و کاری راه اندازی می کنند و بخشی از فعالیت های مربوط به آن را در داخل کشور انجام می دهند. به این ترتیب رسیدگی به امور این شرکت ها هم در داخل کشور و هم در خارج از آن انجام می گیرد. در ادامه شما را به طور تخصصی تری با فعالیت های این دپارتمان های حقوقی آشنا می سازیم.

ارتباط با دپارتمان بین الملل

 از طریق ثبت درخواست مشاوره می توانید با وکلای دپارتمان بین الملل در ارتباط باشید 

وظایف مهم دپارتمان بین الملل

دپارتمان بین الملل تعاریف خاص خود را دارد و در هر یک از عرصه های حقوقی به گونه ای خاص عمل می کند. آشنایی با کلیه قوانین حاکم بر کشور مورد نظر در میان مهمترین ویژگی های این وکلا جای می گیرد. در حین انتخاب یک وکیل برای حضور در این عرصه های حقوقی، سواد و دانش او را در عرصه های بین المللی مورد سنجش قرار دهید و سپس قراردادهای مربوطه را ثبت و تنظیم کنید. مهمترین خدمات این وکلا را در زیر مشاهده می کنید:

  • قراردادهای بین المللی

یکی از مهمترین خدمات دپارتمان بین الملل حرفه ای، ثبت و تنظیم انواع قراردادهای حقوقی و کاری شما در کشورهای خارجی بر مبنای اصول مربوط به کشور مربوطه می باشد. قرارداد بستن در هر کشوری شرایط خاص خود را دارد و این وکلا باید با نحوه بستن قرارداد در کشور مربوطه آشنایی کامل داشته باشند؛ به این ترتیب امور حقوقی شما بهتر کنترل می شوند. اصلاح قراردادهای بین المللی شما نیز در میان وظایف این وکلا قرار می گیرد و دپارتمان بین الملل بر کلیه این مسائل نظارت دارند.

  • مشاوره های بین المللی

دپارتمان بین الملل در رابطه با هر یک از قراردادهای مربوط به عرصه های بین المللی راهکارهای قانونی و شرایط به خصوصی را ارائه می دهد که به افراد برای کسب منافع بیشتر از روش های قانونی کمک می کند. به این ترتیب شما می توانید، با استفاده از خدمات مذاکره ای و توافقات این دپارتمان ها، بهترین توافق نامه های لازم را انجام دهید. برخی خدمات این مراکز حقوقی، در زمینه سرمایه گذاری در کشورهای خارجی ارائه می شوند. به این ترتیب سرمایه شما در یک بستر امن اقتصادی سپرده خواهد شد و سود حاصل از آن به شما می رسد.

  • دعاوی بین المللی

یکی از مباحث مهمی که پگاه آرمان عدالت  در این زمینه مشاوره های حرفه ای ارائه می دهد، دعاوی و اختلافاتی است که در عرصه های بین المللی در میان شرکای کاری ایجاد می شود. این اختلافات بدون حضور یک قاضی در پرونده مربوطه نیز قابل حل می باشند. برای این منظور شما می توانید، از خدمات این وکلای حقوقی کار بلد در عرصه های بین المللی استفاده کنید. این وکلا به عنوان یک داور بی طرف در طول این جلسات حضور به عمل می آورند و سبب سازش میان طرفین می شوند. به این ترتیب نیازی به حضور در دادگاه های بین المللی نخواهید داشت و مشکلات خود را از راه های ساده تری حل و فصل می کنید.

  • رسیدگی قضایی در عرصه های بین المللی

در صورتی که شما در یک کشور خارجی با مشکلات حقوقی رو به رو شوید و پرونده شما به جریان بیفتد، بی شک نیاز به یک وکیل حرفه در کنار خود خواهید داشت. دپارتمان بین الملل به شما کمک می کند که بهترین راهکارهای قانونی را برای پیشبرد اهداف خود در جریان رسیدگی قضایی به پرونده مورد نظر انتخاب کنید و آن ها را در طول جلسات دادگاه به کار ببرید. انجام اقداماتی در مراحل قبل از رسیدگی قضایی نیز در میان وظایف این وکلا جای می گیرد و کار شما را بسیار ساده تر می کند. شما می توانید، در زمینه اختلافات سرمایه گذاری نیز از خدمات حرفه ای بهره مند شوید.

  • ثبت برندهای بین المللی توسط دپارتمان بین الملل

دپارتمان بین الملل به شما کمک می کند که برند تجاری خود را در عرصه های بین المللی به ثبت برسانید. به این ترتیب اعتبار کسب و کار شما در داخل کشور نیز افزایش می یابد. این وکلا مراحل مقدماتی سرمایه گذاری شما برای احداث کسب و کار و تاسیس برند اختصاصی خود را به خوبی انجام می دهند و به این ترتیب سبب سهولت این مراحل قانونی در حوزه کسب و کار شما می شوند. سایر جنبه های بین المللی در زمینه مالکیت معنوی برند مربوطه نیز زیر نظر دپارتمان بین الملل مدیریت می شوند و به این ترتیب فرایند ثبت برند با کیفیت بیشتری انجام می گیرد و مشکلات کمتری در این مسیر گریبان گیر شما خواهند شد.

جمع بندی

دپارتمان بین الملل فعالیت های حرفه ای در زمینه تجارت بین الملل ارائه می دهد که بهره گیری از هر یک از این خدمات سبب پیشرفت شما در این کشورهای بیگانه می شود. پیش از این که به فکر فعالیت در عرصه های بین المللی بیفتید، باید حتما در رابطه با قوانین این کشورها اطلاعات کاملی به دست آورید. به این ترتیب فعالیت در این حوزه ها برای شما ساده تر خواهد شد. تحقیق در رابطه با قوانین مالیاتی در این کشورها نیز یکی از مهمترین ها است که توسط وکلای مربوطه بررسی شده و استعلامات لازم در این زمینه ها انجام خواهند شد. اگر می خواهید، پروسه های بین المللی خود را با موفقیت بیشتری پشت سر بگذارید، به پگاه آرمان عدالت  مراجعه کنید.