پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

دپارتمان املاک

دپارتمان املاک در ایران یکی از مهمترین عرصه های حقوقی است که حضور یک وکیل کاربلد در آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این روزها بسیاری از مردم از خدمات اینترنتی خرید و فروش استفاده می کنند و این مسئله نیاز به استفاده از خدمات دپارتمان املاک را افزایش می دهد. به همین خاطر پگاه آرمان عدالت به شما در یافتن یک وکیل قابل اطمینان آنلاین یا حضوری برای خرید و اجاره مسکن  و بستن قراردادهای مربوطه کمک می کند.

ارتباط با دپارتمان املاک

 از طریق ثبت درخواست مشاوره می توانید با وکلای دپارتمان املاک در ارتباط باشید 

آشنایی با وظایف دپارتمان املاک

دپارتمان املاک در سر تا سر کشور ما فعالیت های گوناگونی دارد و بهره گیری از خدمات آن ها به شما کمک می کند. برخی از مهمترین وظایف دپارتمان املاک را در زیر مشاهده می کنید:

  • کلیه مذاکرات مربوط به خرید و فروش و اجاره املاک نیز در این مراکز انجام می گیرد و مشاوران حقوقی این مراکز خدمات و مشاوره های مهمی به شما ارائه می دهند.
  • مشاوره در امور قیمت گذاری ساختمان و خانه ها نیز در میان خدمات این مراکز جای می گیرند.
  • امکان استعلام هر یک از قراردادها و عقدنامه های مربوطه نیز توسط این وکلا به سهولت انجام می گیرد. به این ترتیب اطمینان شما از بستن قراردادها بیشتر خواهد شد.
  • فسخ و اقاله انواع قراردادهای ملکی نیز در حوزه فعالیت های این وکلا قرار می گیرد. به همین خاطر بخش مهمی از بار وظایف و فعالیت های شما از دوشتان برداشته می شود!
  • رفع خلاف ها و جرائم ساختمانی و حضور در دادگاه های مربوط به این حیطه نیز یکی از فعالیت های مهم آن ها به شمار می رود.

بررسی بخش های مختلف دپارتمان ها

آرمان عدالت یک گروه حقوقی بسیار معتبر است که به شما برای پیشرفت در امور ملکی و تجاری کمک می کند. به این ترتیب این مدل معاملات شما زیر نظر این افراد بهتر و دقیق تر انجام می گیرد. به همین خاطر با بهره گیری از خدمات دپارتمان املاک معاملات شما بهتر و امن تر انجام می گیرند و این مسئله از اهمیت بالایی برای حفظ سرمایه شما برخوردار می باشد.

برخی از بخش های مهم این دپارتمان ها را در زیر مشاهده می کنید:

  • بخش بین المللی مربوط به حوزه کاری آن ها یکی از مهمترین ها است که مربوط به قراردادهای خارجی و حفظ اموال خارجی افراد است.
  • بخش مربوط به رسیدگی به جرایم ملکی نیز در این میان جای می گیرد که یکی از مهمترین ها است و از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • استعلام املاک برای خرید و اجاره نیز یک بخش مهم در حوزه فعالیت های این مرکز است.

طرح دعوی در امور ملکی

دپارتمان املاک در زمینه طرح دعوی نیز فعالیت های بسیاری ارائه می دهد. امور مربوط تصرف عدوانی املاک در میان مهمترین فعالیت های این مراکز جای می گیرد. بررسی مزاحمت های ملکی نیز در حوزه فعالیت های این وکلا جای می گیرد و از اهمیت بالایی برخوردار است. در دنیای مدرن امروزی، به این جرایم به سرعت رسیدگی می شود، تنها کافی است که در رابطه با قوانین حاکم در این امور اطلاعاتی به دست آورید.

قراردادهای مشارکتی املاک نیز در حوزه فعالیت های این وکلا قرار می گیرند و به همین خاطر نیز مراجعین در خصوص رسیدگی به این مشکلات مهم حقوقی نیز به این وکلا مراجعه کرده و در راستای رسیدگی به مشکلات خود به سرعت اقدام می کنند. ممانعت از حق نیز از مشکلات رایج در این زمینه محسوب می شود که یک وکیل کاردان و خبره با استفاده از قوانین موجود و راهکارهای قانونی مهم، به این مسائل رسیدگی می کند. به این ترتیب حل مشکلات ملکی شما در زمان کوتاهی انجام خواهد شد.

شما می توانید، در خصوص مسائلی مانند خلع ید و تخلیه نیز از راهنمایی های این وکلا بهترین بهره برداری را به عمل آورید. این مسائل مهم قانونی، یکی از سخت ترین پرونده های ملکی را تشکیل می دهند و رسیدگی به آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می توانید، در این خصوص چند جلسه مشاوره نیز با وکلای نام برده شده داشته باشید.

الزامات استفاده از خدمات وکیل املاک

در سال های اخیر الزام به تهیه اسناد رسمی برای هر یک از املاک از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین خاطر نیز استفاده از خدمات وکلای حوزه املاک نیز لزوم بیشتری دارد. برخی افراد به دلیل نا آشنایی با اصول تنظیم سند با مخاطراتی در این زمینه مواجه می شوند و املاک و ثروت خود را از دست می دهند. به همین خاطر توصیه می کنیم که با بهره گیری از خدمات مفید این وکلا، از بروز چنین مخاطراتی جلوگیری کنید.

تهیه صورت جلسه های تفکیکی نیز توسط این وکلای کاردان انجام می گیرد. گروه حقوقی آرمان عدالت یک مرکز تخصصی و مجرب در زمینه ارائه این خدمات محسوب می شود و همواره بهترین ها را به شما معرفی می کند. حوزه املاک یکی از مهمترین بخش های حقوقی کشور ما محسوب می شود. چرا که خدمات مربوط به املاک گستره وسیعی را شامل می شوند.

این خدمات از زمان ساخت و ساز ساختمان ها ارائه می شوند و در مراحلی مانند دریافت پایان کار ساختمان ها به درد شما می خورند. برای سند زدن هر یک از املاک، اجاره، فروش، ارث و میراث و… رعایت قوانین موجود در عرصه های ملکی از اهمیت بالایی برخوردار است و نا آگاهی از آن ها خسارات جبران ناپذیری ایجاد می کند.

جمع بندی               

شما می توانید، هر یک از خدمات نام برده شده را در یک مرکز دپارتمانی معتبر بیابید و با جست و جوی بهترین وکلای حقوقی، امنیت و کیفیت را به گستره کاری خود ببخشید. به این ترتیب معاملات شما بسیار بهتر و دقیق تر انجام می گیرند. شما می توانید، با بودجه مورد نظر خود بهترین املاک را خریداری و یا اجاره کنید. هر یک از خدمات این مراکز، مورد توجه بخشی از مشتریان قرار دارند. شما می توانید، از این خدمات برای عقد بهترین قراردادهای املاک استفاده کنید. البته در هر یک از این مراکز کارمزدهایی تعیین می شوند که برای بهره بری از این خدمات ملزم به پرداخت آن ها خواهید بود.