پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

دپارتمان مهاجرت

سخت تر شدن اوضاع معیشت در ایران، افزایش روز افزون مالیات ها برای همه مشاغل، کاهش سطح کیفیت مردم، افزایش مشکلات سر راه برای تحصیلات عالیه و… بسیاری را به فکر مهاجرت انداخته است. به همین خاطر بسیاری از وکلا در دپارتمان مهاجرت در رابطه با انجام این امور حقوقی راهکارهای قانونی ارائه می دهند که فرایند مهاجرتی شما را تسهیل می کنند. به همین خاطر توصیه می کنیم، پیش از هر گونه اقدام در این زمینه ها از خدمات این دپارتمان های حرفه ای بهره مند شوید. 

پگاه آرمان عدالت یکی از متخصص ترین دپارتمان ها در امور بین المللی و مهاجرتی محسوب می شود که انواع مهاجرت های تحصیلی، شغلی، سرمایه گذاری و… را پوشش می دهد و از افراد در همه این زمینه ها حمایت خواهد کرد. با بهره گیری از خدمات آن ها در زمینه مهاجرت، با کمترین هزینه ها این فرایند را انجام می دهید. شروع یک زندگی تازه در یک کشور جدید، با امکانات رفاهی بیشتر، بسیاری را برای انجام این امر ترغیب می کند. اما برای این که در این زمینه اطلاعات تخصصی تری به دست آورید به راهنمایی های این مشاورین حقوقی نیاز خواهید داشت.

ارتباط با دپارتمان مهاجرت

 از طریق ثبت درخواست مشاوره می توانید با وکلای دپارتمان مهاجرت در ارتباط باشید 

مهاجرت چیست؟

دپارتمان مهاجرت در رابطه با جا به جایی افراد از کشوری به کشور دیگر اقدامات موثری ارائه می دهد. به این پروسه اصطلاحا مهاجرت می گویند و این مسئله در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از هموطنان و مردم سر تا سر دنیا قرار داشته است. برای مهاجرت از یک کشور به کشور بیگانه، باید با قوانین هر یک از این کشورها آشنایی داشته باشید، سرمایه کافی برای حضور در آن کشور را به همراه ببرید و شغل و حرفه به خصوصی داشته باشید تا هزینه های خود را در طول اقامت در کشور مورد نظر تامین کنید. به همین خاطر توصیه می کنیم که از دپارتمان مهاجرت در خصوص کلیه این نیازها مشاوره بگیرید و با اطلاعات کامل این امر خطیر را که سرنوشت شما را تغییر می دهد، انجام دهید.

برخی افراد پس از مهاجرت از کشوری به کشور دیگر، به فکر اخذ امتیاز شهروندی کشور مربوطه می افتند تا از امتیازات و امکانات این کشورها به صورت رایگان بهره مند شوند. وکلای کاردان دپارتمان مهاجرت در این زمینه نیز خدمات موثری به شما ارائه می دهند و انجام این پروسه را ساده تر خواهند کرد. در سال های اخیر بسیاری از کشورهای جهان، با مشکلات کمبود نیروی کار و جمعیت رو به رو شده اند و به همین خاطر از سر تا سر جهان اقدام به جذب مهاجر می کنند. البته در این حوزه سخت گیری هایی نیز انجام می شود که با رعایت برخی نکات و در نظر گرفتن برخی فاکتورها، قادر به عبور از این مراحل سخت خواهید بود.

آشنایی با روش های مختلف مهاجرتی

بسیاری از کشورها، برای تامین بودجه سالانه و بهبود وضعیت اقتصادی اقدام به جذب مهاجرین می کنند و به همین خاطر نیز این فرصت ایده آل را در اختیار مردم کشورهای دیگر قرار می دهند تا زندگی بهتری در کشورهای پیشرفته جهانی داشته باشند. اما روش مهاجرت همه افراد یکسان نیست. دپارتمان مهاجرت شما را با شیوه های مختلف مهاجرتی آشنا می سازد.

برخی از مهمترین روش های مهاجرتی شامل مهاجرت از طریق تولد، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق فعالیت های حرفه ای و کاری، مهاجرت از روش سرمایه گذاری، مهاجرت از روش های پناهندگی؛ در این خصوص دپارتمان مهاجرت شما را با روش های قانونی مهاجرتی آشنا می کند.

  • آشنایی با فرایند مهاجرت از طریق تولد

دپارتمان مهاجرت در خصوص این روش مهم مهاجرتی به شما کمک می کند و پروسه مهاجرتی فرزندان شما را ساده تر خواهد کرد. در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا یک قانون مهم در زمینه تولد فرزندان کشورهای خارجی وجود دارد؛ در صورتی که فرزند افراد خارجی در خاک کشورهای اروپایی به دنیا بیاید، آن کودک تابعیت کشور نام برده را دریافت کرده و پاسپورت آن کشور نیز برای او صادر می شود. به این ترتیب بهره مندی از امتیازات کشورهای نام برده نیز برای کودک ساده تر خواهد بود. شما می توانید، با به دنیا آوردن یک فرزند در این کشورها، از کلیه امتیازات این کشور بهره مند شده و از حقوق شهروندی فرزند نیز استفاده کنید.

  • آشنایی با فرایند مهاجرت از طریق تولد

دپارتمان مهاجرت یک روش مهم دیگر برای مهاجرت را ازدواج می داند. در دپارتمان مهاجرت نحوه استفاده از این حق قانونی بین المللی را برای زوج های جوان شرح می دهد. هر کس که در یک کشور خارجی زندگی کند و شهروندی آن را داشته باشد، به تدریج می تواند، همسر خود را به کشور نام برده ببرد تا با هم زندگی مشترک خود را ادامه دهند. در بسیاری از کشورهای دنیا این قانون وجود دارد و نقص آن ممکن نیست. البته در این خصوص شرایطی نیز وجود دارد که دپارتمان مهاجرت شما را با آن ها آشنا می سازد.

  • آشنایی با پروسه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

این شیوه مهاجرت برای همه مردم میسر نخواهد بود! چرا که برای این اقدامات باید سرمایه زیادی در دست داشته باشید. دپارتمان مهاجرت اغلب به سرمایه داران کمک می کند که سرمایه خود را با روش هایی امن به کشور مورد نظر برای مهاجرت انتقال دهند و سپس کلیه امور مهاجرتی آن ها را از طریق دارایی و سرمایه ای که به کشورهای نام برده منتقل کرده اند، انجام می دهد. دپارتمان مهاجرت، این روش مهاجرتی را یک روش مادام العمر برای افراد به شمار می آورد.

پگاه آرمان عدالت به شما در استفاده از هر یک از قوانین نام برده شده در راستای یک مهاجرت امن یاری می رساند، به همین خاطر نیز استفاده از این خدمات برای شما سودمند می باشد. بسیاری از افراد برای مهاجرت از راه های یاد شده، هزینه های هنگفتی پرداخت می کنند که در شرایط عادی نیازی به پرداخت آن ها نیست. تنها کافی است، روش های درست و اصولی برای مهاجرت را بدانید و از آن ها برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. تنها کافی است، با مشاوران آرمان عدالت تماس حاصل فرمایید و از دانش مهاجرتی آن ها بهره مند شوید.