پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

دپارتمان قراردادها

دپارتمان قرارداد ها یکی از مهمترین ارگان ها و گروه های حقوقی حاضر در کشور هستند که همه راهکارهای قانونی مربوط به این حوزه کاری را ارائه می دهند. شما می توانید، از این اطلاعات در زمینه، بستن بهترین قراردادهای کاری بهره مند شوید و در حوزه کسب و کار خود پیشرفت بیشتری داشته باشید. هر چه اطلاعات قانونی شما در زمان بستن قراردادهای کاری بیشتر باشد، منافع بیشتری نیز به دست می آورید.

تهیه و تنظیم این قرار دادها نیز در میان فعالیت های دپارتمان قرارداد ها جای می گیرد و به این ترتیب انجام امور حرفه ای و کاری شما ساده تر انجام می گیرد. در هر یک از این قراردادها کلیه مفاد کاری و قانونی مربوطه رعایت می شوند. به عقیده بسیاری از حقوق دانان عقد قرارداد در امور تجاری و کاری یک مسئله بسیار مهم تلقی می شود. به همین خاطر باید از دپارتمان قرارداد ها در رابطه با نحوه نگارش و مفاد این قراردادها مشاوره هایی دریافت کنید و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

ارتباط با دپارتمان قرارداد ها

 از طریق ثبت درخواست مشاوره می توانید با وکلای دپارتمان قراردادها در ارتباط باشید 

آشنایی با خدمات مهم دپارتمان قرارداد ها

دپارتمان قرارداد ها وظایف مهمی در این زمینه بر عهده دارد و در بسیاری از شرکت های تجاری و غیر تجاری به انجام این خدمات می پردازد. پگاه آرمان عدالت بهترین راهنما برای پیشبرد امور و قراردادهای شما به شمار می رود. شما می توانید، از این خدمات برای بستن بهترین و پر سودترین قراردادهای تجاری و غیر تجاری استفاده کنید. برخی از مهم ترین فعالیت های آن ها به شرح زیر می باشند:

  • بستن قراردادها

تدوین و تنظیم بسیاری از قراردادهای خارجی و داخلی بر عهده این افراد قرار دارد و به این وسیله بهترین نتایج در امور کاری شما حاصل می شود. قرار داد بستن در ساز و کار بسیاری از سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی یک امر رایج و اجتناب ناپذیر است. در عرصه های بین المللی نیز گاها قراردادهایی بسته می شود که این وکلا بر آن نظارت دارند. آگاهی از برخی قوانین بین المللی برای بستن این قراردادها یک اصل بسیار مهم تلقی می شود. دپارتمان قرارداد ها بر این فرایند نظارت دقیق دارند و پس از انجام آن ها نیز راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

  • تنظیم الحاقیه ها

دپارتمان قرارداد ها در زمینه تنظیمات صورت جلسه های مهم کاری نیز خدماتی ارائه می دهد. کلیه صحبت ها و مندرجات مربوط به قراردادهای کاری توسط این افراد حرفه ای ثبت و ضبط شده و در مواقع ضروری مورد بررسی قرار می گیرند. این موارد را به اصطلاح الحاقیه های جلسات مربوط به قراردادهای کاری می نامند.

  • برررسی قراردادها

دپارتمان قرارداد ها بر قراردادهایی که پیش تر امضا شده و به توافق رسیده اند نیز بررسی هایی انجام می دهد تا اطلاعات قانونی مربوط به هر یک از آن ها به دقت بررسی شوند. این قراردادها گاها نیاز به برخی اصلاحات دارند. به این ترتیب این وکلا قراردادها را بررسی کرده و بر مبنای قانون آن ها را تغییر می دهند.

  • حل و فصل دعاوی شرکت ها

یکی از مهمترین زمینه های کاری دپارتمان قرارداد ها، حل و فصل دعاوی میان طرفین قرارداد است که گاها مشکلاتی به وجود می آورد. به همین خاطر حضور یک مشاور حقوقی که با مفاد قانونی مختلف آشنایی دارد در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. به این ترتیب مشکلات قانونی شما با شرکت مقابل بدون مراجعه به دادگاه های حقوقی حل می شوند. تنها کافی است از دپارتمان قرارداد ها کمک بگیرید و از آن ها تقاضای داوری در این امور را داشته باشید.

  • تنظیم شکوایه

دپارتمان قرارداد ها در رابطه با تنظیم و تدوین برخی شکوایه ها و دادخواست های قانونی شرکت شما نیز خدماتی ارائه می دهد که امور قانونی و حقوقی شما را ساده تر خواهد کرد. این دعاوی در میان موارد کیفری قرار نمی گیرند. رسیدگی به آن ها گاها دشوارتر از دعاوی کیفری است و به همین خاطر حضور یک وکیل کاربلد کمک شایانی برای شما به شمار می رود.

این وکلا لایحه های دفاعی شما را برای حضور در دادگاه ها آماده می کنند و شما را برای حضور در این مکان ها آماده می سازند. به این ترتیب حضور شما در این روند قانونی موثرتر خواهد بود و تاثیر بهتری بر قاضی مربوطه می گذارید. کلیه اعتراضات شما در این دادگاه ها مورد بررسی قرار می گیرند و وکیل مربوطه بر کل این پروسه نظارت دارد.

اهمیت بستن قرارداد

دپارتمان قرارداد ها شما را با اهمیت بستن قراردادهای کاری آشنا می کند. در هر ساز و کاری بستن قراردادهای قانونی برای پایبندی به توافقات انجام شده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. شما می توانید، با استفاده از این قراردادها در مواقع اختلاف و دعوا از حقوق خود دفاع کرده و اعاده حیثیت کنید. به این ترتیب تا به همین جا نیز می توانید، به اهمیت بالای بستن قراردادها به ویژه در امور مربوط به کسب و کارتان پی ببرید. این قراردادها انواع مختلفی دارند و برای ثبت و تنظیم هر یک توجه به برخی قوانین موجود اهمیت دارد.

برخی از مهمترین قراردادهای در امور کسب و کار، قراردادهای مربوط به ساخت و ساز ساختمان ها است. در جریان ساخت ساختمان ها، هنوز سندی وجود ندارد که سازندگان و مالکین از آن برای اعاده حیثیت استفاده کنند. به همین خاطر قراردادهایی تنظیم کرده و در آن مفاد همکاری خود را درج می کنند تا پس از اتمام کار مشکلی در این زمینه ایجاد نشود. به این ترتیب هر یک از طرفین در آرامش کامل به انجام وظایف و امور خود در قبال تعهد و قراردادی که امضا کرده اند، می پردازند.

جمع بندی

در سال های اخیر جرایم بسیاری در خصوص عدم پایبندی هر یک از شرکا در سازمان های خصوصی و دولتی رخ داده است و این مسئله نیاز به بستن قراردادهای کاری را بیشتر از پیش کرده است. به همین خاطر وکلای حقوقی بسیاری برای افزایش دانش و آگاهی مردم در زمینه بستن قراردادهای کاری به ارائه خدمات می پردازند و مردم را در این زمینه آگاه تر می کنند. پگاه آرمان عدالت نیز در این زمینه در خدمت مراجعین عزیز است.