پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

دپارتمان شرکت ها

دپارتمان شرکت ها وظایف مهمی در رابطه با هر یک از امور حقوقی شرکت ها ایفا می کند که به این شرکت ها در احقاق حق خود یاری می رسانند. شما می توانید، با بهره گیری از این خدمات حقوقی درست و اصولی، بهترین نتیجه گیری را از امور کاری و حرفه ای خود به دست آورید. در هر یک از شرکت های تجاری و غیر تجاری، بر مبنای قوانین موجود، فعالیت هایی انجام می گیرد که حضور یک مشاور حقوقی کاربلد در این زمینه ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

دپارتمان شرکت ها در رابطه با امور متعددی مشاوره های حقوقی ارائه می دهد و مسائل حوزه کسب و کارها و شرکت های تجاری و غیر تجاری نیز در این میان دسته بندی می شوند. پگاه آرمان عدالت نیز در این حوزه خدمات موثری ارائه می دهد. شماره های تماس موجود در این سایت اینترنتی، شما را در برقراری ارتباط با مشاورین هر یک از عرصه های نام برده شده یاری می رساند.

ارتباط با دپارتمان شرکت ها

 از طریق ثبت درخواست مشاوره می توانید با وکلای دپارتمان شرکت ها در ارتباط باشید 

دپارتمان شرکت ها چه وظایفی دارد؟

دپارتمان شرکت ها در رابطه با تهیه و تنظیم هر یک از قراردادهای کاری فعالیت های حرفه ای انجام می دهد. هر یک از قراردادهای ثبت شده در این شرکت ها، ارزش قانونی دارند و تبعات مالی و غیر مالی برای افراد به همراه می آورند و به این ترتیب داشتن دانش حقوقی برای بستن این قراردادها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. شما می توانید، با استفاده از مشاوره های حقوقی دپارتمان شرکت ها این فعالیت ها را به بهترین نحو انجام دهید. به این ترتیب در انجام قراردادهای خود موفق تر خواهید بود.

حضور این وکلا در جلسات کاری هر یک از این شرکت ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت های طرفین قرارداد برای رسیدن به یک نتیجه درست، جلسات متعددی برگزار می کنند و مشاورین حقوقی طرفین نیز در این جلسات حضور دارند و روند برگزاری جلسه را بررسی می کنند. به این ترتیب تنظیم قراردادها به نفع طرفین انجام می شود.

 دپارتمان شرکت ها در زمینه استاندارد سازی برگه ها و اسناد حقوقی نیز خدمات شایسته ای ارائه می دهد که هر یک از آن ها به شما در قانونی تر کردن فعالیت های کاری  تان یاری می رساند. به علاوه در صورتی که این اسناد به درستی ثبت نشوند، در آینده زیان های متعددی در امور کاری و حرفه ای خود متقبل می شوید که جبران آن ها دشوار خواهد بود

خدمات دپارتمان شرکت ها در زمینه امور کارگران

دپارتمان شرکت ها در رابطه با احقاق حق هر یک از کارگران مشغول به کار در این شرکت ها نیز خدماتی ارائه می دهد تا این افراد به درستی حقوق خود را دریافت کنند. دعاوی کارگران با کارفرما بخش بزرگی از عرصه فعالیت های این دپارتمان ها و مشاورین حقوقی مشغول به کار آن ها را تشکیل می دهد. با استفاده از خدمات این مشاورین، این روند قانونی بهتر طی می شود و افراد بهتر می توانند، حقوق معوقه خود را دریافت کنند.

کارفرمایان نیز با بهره گیری از این مشاوره ها، با روند قانونی مربوط به این حوزه بیشتر آشنا می شوند. به این ترتیب پروسه وصول مطالبات بهتر انجام می گیرد. پگاه آرمان عدالت، وکلای خود را برای رسیدگی به این امور نیز معرفی می کند. شماره های تماس هر یک از این وکلا ارائه شده و مشاوره های رایگانی نیز پیش از بستن قرارداد با این وکلا ارائه می شوند.

تنظیم قراردادهای کاری نیز میان کارفرما و کارگران یکی از مهمترین وظایف این وکلا محسوب می شود. به همین خاطر توصیه می کنیم، در کنار کارمندان و کارکنان شرکت خود، از خدمات این وکلای حرفه ای نیز بهره مند شوید. حضور یک مشاور حقوقی برای برقراری نظم و قانونی تر شدن امور شرکت شما، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

مشاوره های حقوقی در رابطه با خرید شرکت

دپارتمان شرکت ها در زمینه احداث یک کسب و کار حرفه ای و خرید شرکت های تجاری و غیر تجاری نیز خدمات شایسته ای ارائه داده و اطلاعات لازم را در اختیار افراد قرار می دهد. به این ترتیب ریسک سرمایه گذاری شما به حداقل می رسد و ایمنی معاملات تجاری و غیر تجاری شما افزایش خواهد یافت.

در این زمینه وکیل و مشاور حقوقی شما کلیه استعلامات لازمه را دریافت کرده و شما را در اداره این امر خطیر یاری می رساند. در وهله اول استعلامات مربوط به اداره بیمه انجام می گیرد تا صحت فعالیت های شرکت نام برده اثبات شود. در مرحله بعدی استعلامات اداره مالیات انجام می گیرند و به این ترتیب فعالیت های مالی و اقتصادی شرکت مربوطه محرز خواهد شد. در ادامه سوابق دادگاهی و سو سابقه و مندرجات قانونی مربوط به شرکت مورد نظر نیز مورد بررسی قرار می گیرد و استعلامات مربوط به این حوزه نیز انجام می گیرند.

استعلام از اداره کار و تامین اجتماعی نیز در این میان جایگاه اساسی دارد و روند قانونی مربوط به خرید شرکت را طی می کند. بانک های مربوط به شرکت نام برده نیز در این خصوص نقش اساسی دارند و باید اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

مشاوره برای حل دعاوی بین شرکت ها

دپارتمان شرکت ها به حل اختلافات بین شما و شرکا در شرکت های دیگر، کمک می کند. به این ترتیب مشکلات شما در زمان کوتاه تری حل خواهند شد و کمترین خسارت را در این دعاوی متحمل می شوید. خدمات حقوقی دپارتمان شرکت ها، هم اطلاعات قانونی شما را افزایش می دهند و هم سبب روند قانونی مربوط به دعاوی شرکت ها را ساده تر می کند.

دپارتمان شرکت ها در پگاه آرمان عدالت فعالیت گسترده ای دارد و به همین خاطر شما می توانید، در زمان بروز این مشکلات از خدمات این مرکز حقوقی نام آشنا بهره مند شوید. هر یک از این وکلا پس از بستن قراردادهای مربوطه در اختیار شما و همراه شما خواهند بود. در پروسه ثبت شرکت ها و برقراری قردادهای مربوط به هر یک از آن ها گاها اختلافاتی پیش می آید که حضور یک وکیل کاربلد در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.