پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

وکالت کیفری سرقت

وکالت کیفری سرقت، از جمله وکالت‌هایی است که در سال‌های اخیر به شدت افزایش یافته است. افزایش جرم در زمینه سرقت، باعث افزایش این نوع از وکالت شده است. سرقت از مهمترین عواملی است که از لحاظ جانی و مالی به فرد آسیب وارد می‌کند. گاهی اوقات این خسارات به حدی زیاد است که قابل جبران نیست.

وکیل دعاوی سرقت به شما کمک می‌کند تا حقوق از دست رفته خود را دوباره بدست آورید. وکلای پگاه آرمان عدالت با سالها تجربه در زمینه وکالت کیفری سرقت به بهترین شکل ممکن به شما کمک می‌کنند.

ضرورت نیاز به وکیل سرقت:

او شخصی است که علاوه بر داشتن تحصیلات در رشته وکالت، تجربه زیادی در زمینه سرقت دارد. در حقیقت وکیل تسلط زیادی برروی قوانین حقوقی مربوط به وکالت حقوقی و وکالت دارد. با توجه به همین تسلط بر قوانین حقوقی و داشتن تجربه و تخصص در زمینه سرقت در کوتاهترین زمان ممکن پرونده‌های مربوط به دعاوی سرقت را به نتیجه می‌رساند.

با توجه به افزایش جرم سرقت در جامعه، وکلای سرقت، پرونده‌های زیادی را انجام داده‌اند. به دلیل آشنایی با انواع سرقت و مشکلات پیرامون این جرم و دعاوی مربوط به آن به راحتی می‌توانند مشکلات مربوط به پرونده‌های حقوقی سرقت را به بهترین شکل ممکن حل نمایند. بسیاری از افراد نمی‌توانند جرم سرقت طرف مقابل را اثبات نمایند. در نتیجه حقوق آنها ضایع می‌شود. به همین دلیل افراد در دعاوی سرقت نیاز به فردی آشنا به قوانین حقوقی  و تجربه و تخصص دارند، تا از حقوقشان جلوگیری شود.

وکیل سرقت و مشاوره حقوقی با او:

جرم سرقت از آن دسته جرم‌هایی است که از گذشته تا به حال انجام شده است. قانونگذار برای جرم سرقت قوانین سختی را وضع کرده است. حتی در قران نیز صراحتاً به این جرم اشاره شده و برای آن مجازات در نظر گرفته شده است. قوانین مربوط به انواع سرقت اندکی پیچیده است. به همین دلیل امکان دارد بسیاری از افراد قادر نباشند خود با توجه به قوانین از خویش دفاع نمایند.

مشاوره با یک وکیل دعاوی سرقت به شما کمک می‌کند تا بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن دوباره به حقوق از دست رفته خود دست یابید.

شما عزیزان می‌توانید به راحتی در مورد مشکلات مربوط به پرونده سرقت خود با وکلای پگاه آرمان عدالت مشاوره نمائید. وکلای ما حتی به صورت تلفنی به بهترین شکل ممکن آماده پاسخگویی به شما عزیزان در زمینه انواع مشکلات حقوقی سرقت هستند.

سرقت از منظر قانون:

بسیاری از افراد تصور می‌کنند سرقت ربودن اموال است. در حقیقت هر چیزی که بدون اجازه فرد دیگری برداشته و استفاده شود، سرقت اطلاق می‌شود. اما قانونگذار سرقت را نوعی جرم از لحاظ حقوق کیفری می‌داند. در حقوق کیفری برای هر جرمی مجازات در نظر گرفته شده است.  به همین دلیل در ابتدا باید جرم سرقت اثبات شود. بسیاری از افراد بدون کمک گرفتن از یک وکیل قادر به اثبات جرم سرقت نیستند. قانونگذار ” ربودن مالی که متعلق به غیر است” را سرقت می‌نامد. از نظر قانوگذار زمانی سرقت رخ داده که مال سرقت قابل حمل و عمل سرقت قابل رویت باشد. اما گاهی ما شاهد هستیم، چیزهایی که قابل ربودن و یا دیدن نیستند، مانند حق اختراع، حق ثبت و… به نام فرد دیگری ثبت می‌شود. به همین دلیل وجود وکیل در اینگونه موارد بسیار لازم ضروری است. تا بتواند با تسلط و آگاهی به قوانین حقوقی سرقت، از حقوق موکل خود در زمینه‌های مختلف دفاع نماید.

کلام آخر

بسیاری از افراد به محض مواجه با جرم سرقت خود به تنهایی اقدام به انجام شکایت و در خواست دعوی می‌نمایند. غافل از اینکه دعاوی سرقت از آن دسته دعاوی است، که اثبات آن مخصوصاً در بسیاری از اوقات کاری سخت و زمانبر است. بسیاری از سرقت‌هایی که صورت می‌گیرد غالباً با برنامه‌ریزی قبلی است. به همین دلیل سارقان تمام جنبه‌های مربوط به جرم را در نظر گرفته و با توجه به آن اقدام می‌کنند. تا در آینده کسی نتواند جرم آنها را اثبات نماید.

بعضی از سرقت‌ها قابل رویت و حمل است. اما بعضی از سرقت‌ها مانند سرقت آثار ادبی قابل حمل و قابل رویت نیست.

یک وکیل با تجربه و متخصص به شما کمک می‌کند تا قادر باشید در کوتاهترین زمان ممکن جرم سرقت طرف مقابل را در هر زمینه‌ای که باشد اثبات نمائید.

پگاه آرمان عدالت با جذب وکلای با تجربه در زمینه انجام امور حقوقی و مشاوره تخصصی در زمینه سرقت در اسرع وقت مشکلات دعاوی سرقت شما را حل کرده و از تضییع حقوق شما جلوگیری می‌نماید.

 

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *