پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

وکالت کیفری کلاهبرداری

وکالت کیفری کلاهبرداری این روزها در جامعه به شدت افزایش یافته است. کلاهبرداری از آن دسته جرائمی است که ضرر زیادی به فرد مقابل وارد می‌کند. وکیل دعاوی کیفری بهترین انتخاب برای افرادی است که دچار کلاهبرداری شده‌اند.

پگاه آرمان عدالت با داشتن وکلای با تجربه در زمینه کلاهبرداری آماده ارائه خدمات حقوقی در زمینه‌های مختلف از جمله کلاهبرداری به شما عزیزان است. وکالت کیفری کلاهبرداری به شما عزیزان کمک می‌کند تا حقوق شما تضییع نشود. 

بهترین وکیل کلاهبرداری

قبل از اینکه بخواهیم ویژگی‌ها بهترین وکیل کلاهبرداری را بیان کنیم. باید با واژه کلاهبرداری آشنا شویم. اصلاً کلاهبرداری چیست؟

در حقیقت کلاهبرداری یعنی فرد و یا افرادی با استفاده از تقلب مال دیگران را برای خود بردارند و شخص را فریب دهند. بسیاری از افراد سرقت و کلاهبرداری را با یکدیگر اشتباه می‌گیرند. در سرقت مال فرد بدون اطلاع او برداشته می‌شود. اما در کلاهبرداری با فریب فرد اموال او برداشته می‌شود.  

بهترین وکیل کلاهبرداری، وکیلی است که با داشتن سالها تجربه و بررسی انواع پرونده‌های مختلف در زمینه کلاهبرداری  در کمترین زمان ممکن به مشکل شما در زمینه دعاوی کلاهبرداری رسیدگی می‌کند. علاوه بر این وکیل کلاهبرداری باید تسلط کافی بر قوانین حقوقی مربوط به کلاهبرداری داشته باشد.

وکیل کلاهبرداری کیست؟

مانند سایر رشته‌ها، وکیل کلاهبرداری نیز در دانشگاه حدوده 4 سال تحصیل می‌نماید. بسیاری از وکلا بعد از پایان مدت 4 سال در گرایش‌های خاصی به تحصیل می‌پردازند. در پایان تحصیلات باید دوره کارآموزی طی شود تا وکیل بتواند حرفه وکالت خود را آغاز نماید. به محض شروع حرفه وکالت و ورود به بازار کار هر وکیلی براساس علاقه شخصی زمینه‌ای را برای وکالت انتخاب می‌کند. 

به عنوان مثال بعضی از وکلا در زمینه مهریه، بعضی در زمینه نفقه و… فعالیت می‌کنند. به مرور زمان و با انجام پرونده‌های مختلف تجربه و تخصص وکیل در یک زمینه خاص بالا می‌رود.  یکی از پرونده‌هایی که امروز بسیاری از وکلا در زمینه آن تخصص پیدا کرده‌اند. پرونده دعاوی کلاهبرداری است. 

پرونده‌های کلاهبرداری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. زیرا بسیاری از افراد در جریان کلاهبرداری بسیاری از اموال خود را از دست می‌دهند. وکلای متخصص و متبحر به افرادی که فریب خورده‌اند کمک می‌کند تا بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن به اموال خود دست یابند.

چرا برای پرونده‌های کلاهبرداری باید از وکیل کمک بگیریم؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که، تمام پرونده‌های حقوقی به یک وکیل متخصص و با تجربه نیاز دارد. وجود یک وکیل با تجربه و متخصص به شما کمک می‌کند تا بتوانید در کمترین زمان ممکن مشکلات خود را حل نمائید. همانطور که قبلاً گفتیم وکیل کلاهبرداری فردی است که با گذراندن تعداد زیادی پرونده در زمینه کلاهبرداری، به شما در این زمینه کمک زیادی می‌کند. بسیاری از افراد از قوانین حقوقی مربوط به کلاهبرداری اطلاعی ندارند.

 عدم اطلاع از قوانین حقوقی باعث می‌شود تا نتوانید به خوبی از خود دفاع نمائید. این مسئله مخصوصاً هنگامی که بخواهید از خود به تنهایی در جلسه دادگاه دفاع کنید رخ می‌دهد. غالباً افرادی که تجربه کافی ندارند، قادر نیستند از خود در جلسه دادگاه دفاع نمایند. یک وکیل با تجربه در زمینه امور کلاهبرداری با دقت و تجربه تمام مدارک را با دقت جمع‌آوری کرده و از شما در جلسه دادگاه به بهترین شکل ممکن دفاع می‌کند.

هزینه وکیل کلاهبرداری

مانند هر وکالتی، وکالت کلاهبرداری نیز هزینه‌های مختص به خود را دارد. هزینه‌های وکالت کیفری کلاهبرداری با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. به عنوان مثال اگر میزان کلاهبرداری بسیار بزرگ باشد، قطعاً هزینه  وکالت کلاهبرداری نیز بسیار زیاد خواهد بود. علاوه براین بسته به اینکه کلاهبرداری توسط چه اشحاصی صورت پذیرفته شده باشد، هزینه متفاوت است. 

به عنوان مثال هزینه وکالت اثبات جرم کلاهبرداری فردی که اولین بار است اقدام به انجام این کار می‌کند با هزینه یک گروه کلاهبرداری کاملاً متفاوت است. قطعاً اثبات جرم افراد حرفه‌ای در کلاهبرداری مشکلتر است، به همین دلیل هزینه وکالت آن نیز بیشتر خواهد بود. به همین خاطر نمی‌توان هزینه وکالت مشخصی را برای وکلای کلاهبرداری تعیین کرد. 

بسیاری از افراد به خاطر هزینه‌های وکیل به آن مراجعه نمی‌کنند، این افراد نه تنها در آینده دچار مشکلات زیادی خواهند شد،  بلکه هرگز نمی‌توانند مال خود را دوباره بدست آورند. همیشه هزینه وکیل بسیار کمتر از خسارت وارد شده در نتیجه کلاهبرداری به افراد است.

مرجع رسیدگی به پرونده‌های کلاهبرداری

افرادی که دچار کلاهبرداری شده‌اند به راحتی می‌توانند با مراجعه به مراجع قانونی و یا دادگاه از فرد کلاهبردار شکایت نمایند. اما بهترین راه مراجعه به یک وکیل با تجربه و متخصص است. وکیل بعد از بررسی صحبت‌های شما و جمع‌آوری ادله و مدارک اقدام به تنظیم شکوائیه می‌کند. شکوائیه آماده شده به دادسرا ارائه شده و در صورت وجود وکیل متبحر تمام مراحل پرونده با سرعتی بیشتر طی می‌شود.

وکلای  پگاه آرمان عدالت با داشتن تجربه در زمینه وکالت کیفری کلاهبرداری تا پایان پرونده و گرفتن حق شما در کنار شما خواهند بود. پس همین امروز با مشاوران و وکلای ما تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح کنید تا از بروز مشکلات بیشتر در آینده جلوگیری شود.

کلام آخر

کلاهبرداری از آن دسته مشکلاتی است که در جامعه به شدت افزایش یافته است. بسیاری از افراد ورشکسته، کسانی هستند که در زندگی آنها افراد کلاهبردار وجود داشته است. کلاهبرداری ضررهای مالی و روانی زیادی به افراد وارد می‌کند. بسیاری از افراد قادر نیستند از حقوق خود در زمینه کلاهبرداری در جلسه دادگاه دفاع نمایند. 

 

در نتیجه این افراد اموال خود را در آینده از دست می‌دهند. بسیاری از افراد به خاطر هزینه‌های وکالت وکیل کلاهبرداری از استخدام وکیل اجتناب می‌کنند. این افراد در آینده ضرر زیادی را متحمل خواهند شد. وکلای پگاه آرمان عدالت، دارای تجربه زیادی در زمینه پرونده‌های دعاوی در زمینه کلاهبرداری هستند. 

وکلای ما با داشتن سالها تجربه و تسلط و آشنایی کامل به موارد حقوقی به راحتی می‌توانند، به پرونده‌های شما در زمینه کلاهبرداری رسیدگی نمایند. وکلای با تجربه ما با جمع‌آوری مدرک و ادله لازم برای ارائه به دادگاه، تمام جلسات دادگاه را با موفقیت به پایان می‌رسانند. داشتن یک وکیل با تجربه در زمینه دعاوی کلاهبرداری به شما کمک می‌کند زودتر بتوانید حقوق از دست رفته خود را بدست آورید.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *