پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

وکالت حقوقی قرارداد

وکالت حقوقی قرارداد، از مهمترین وکالت‌هایی است که این روزها به وکلا واگذار می‌شود. وکیل حقوقی قرارداد از مهمترین افرادی است که در هنگام انعقاد قرارداد و همچنین برای تهیه و تنظیم آن باید حضور داشته باشد. تهیه و تنظیم قراردادها و بررسی مفاد مندرج در آن از وظایف اصلی یک وکیلی برای تنظیم قرارداد است. بسیاری از افراد و یا شرکت‌ها در هنگام تنظیم قرارداد،  مفاد آن را با دقت بررسی نمی‌کنند. 

این افراد و یا شرکت آنها در آینده دچار مشکلات زیادی در این زمینه خواهند شد. این حساسیت در زمان انعقاد قراردادهای بین‌المللی بیشتر می‌شود. زیرا عموم این قراردادها به زبان لاتین تنظیم شده است. در مورد قراردادهای لاتین حتماً باید معنای ترجمه و تفسیر آن کاملاً واضح و آشکار باشد. تا با اطلاعات کامل نسبت به انعقاد قرارداد اقدام نمائید. 

در ایران معمولاً وکلا به صورت تجربی، و با بدست آوردن مهارت و تخصص در یک زمینه خاص مانند تنظیم قراردادها، خانواده، دیه، ملک، نفقه و… فعالیت می‌کنند.  پگاه آرمان عدالت، دارای وکلای با تجربه در زمینه تنظیم قراردادها و سایر امور حقوقی است.  ما با داشتن سالها تجربه و جذب و همکاری با وکلای متبحر و متخصص تاکنون  پرونده‌های زیادی را در زمینه امور حقوقی به پایان رسانده است. 

وکلای تنظیم قراردادهای ما از بین متخصص‌ترین وکلا انتخاب شده‌اند. شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه‌های مختلف مخصوصاً تنظیم قراردادها که کاری سخت و پیچیده است. با مشاوران ما تماس و مشکلات خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

ضرورت وجود وکیل تنظیم قراردادها در عقد قرارداد

همه ما به خوبی می‌دانیم پس از انعقاد قرارداد ممکن است یکی از طرفین به مفاد قرارداد عمل ننماید. همچنین این امکان وجود دارد از ادامه قرارداد انصراف بدهد. در اینگونه از موارد برای فرد مقابل معمولاً مشکلات زیادی ایجاد می‌شود. همچنین ممکن است یکی از طرفین قرارداد فوت نماید در چنین شرایطی وجود وکیل بسیار لازم و ضروری است. 

هرچقدر در هنگام تنظیم قرارداد موارد قانونی بیشتر رعایت شده و یک فرد متخصص و با تجربه مفاد قانونی را به دقت بررسی و ایرادات آن را رفع کرده باشد. نگرانی کمتری در زمینه مشکلات بعدی که در آینده بوجود می‌آید، وجود خواهد داشت. به همین دلیل تنظیم قراردادها زیر نظر وکیل متخصص از اهمیت زیادی برخوردار است. 

زیرا قراردادهای زیادی به دلیل همین عدم اطلاع از موارد قانونی مفاد قراردادها به بن بست رسیده است. یک وکیل با تجربه و متخصص تمام شرایط مختلف را با دقت بررسی می‌کند و با توجه به آن شرایط قرارداد را تنظیم می‌کند. وکلای  پگاه آرمان عدالت از آن دسته موسسات حقوقی است که وکلای آن با دقت تمام مفاد قرارداد شما را بررسی می‌کنند. تا از بروز مشکلات بعدی در آینده جلوگیری شود. با سپردن پرونده‌های تنظیم قرارداد به وکلای ما به راحتی می‌توانید، امور حقوقی قراردادهای خود را با خیال راحت انجام دهید. 

بهترین وکیل تنظیم قراردادها

قراردادها در مدل‌های مختلف تنظیم می‌شوند. بسته بن مدل و نوع هر قرارداد پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. بعضی از اصطلاحات و مفادی که در قرارداد استفاده می‌شود. به گونه‌ای است که هر شخصی قادر به درک آن نیست. معمولاً بسیاری از افراد عادی دانش کافی در زمینه اطلاعات و مفاد ندارند.  در اینجا به حضور یک وکیل متخصص و مجرب در زمینه مسائل حقوقی مربوط به تنظیم قراردادها نیاز است. 

بهترین وکیل تنظیم قراردادها، وکیلی است که به تمام مفاد و قوانین قرارداد آگاهی کافی داشته و همچنین اگر جایی از مفاد قرارداد مبهم بود با طرف مقابل قرارداد تماس خواهد گرفت و یا یک جلسه حضوری با طرفین قرارداد برگزار می‌کند تا ابهامات مفاد مندرج در قرارداد کاملاً برایش روشن شود. انجام اینکار از بروز بسیاری از مشکلات بعدی در زمینه تنظیم قرارداد جلوگیری می‌کند. 

به همین دلیل تمام بازرگانان و تجار همیشه در امور مالی و تنظیم قراردادهای خود از یک وکیل با تجربه و متخصص کمک می‌گیرند. وکلای  پگاه آرمان عدالت از آن دسته وکلایی هستند که مفاد قرارداد را بررسی و بعد از بررسی همه جانبه آن را تنظیم می‌کنند. در نتیجه هر کاری باید به افراد متخصص و با تجربه سپرد. 

 بررسی نکات لازم که باید در متن قرارداد رعایت شود. 

 

عنوان قرارداد:

عنوان قرارداد از مهمترین بخش‌های یک قرارداد است. زیرا به محض تعیین عنوان قرارداد، تمام مفاد و شرایطی که در ارتباط با آن قرارداد است معلوم و مشخص می‌شود. مشخص بودن عنوان قرارداد کمک زیادی به شفاف بودن و واضح بودن تمام مفادها می‌کند. وقتی موضوع قرارداد و مفاد آن کاملاً مشخص و واضح است اگر مشکلی هم بروز کند، به آسانی قادر خواهید بود به مشکل رسیدگی نمائید. 

متن قرارداد:

متن قرارداد باید به صورت اصولی و دقیق تنظیم شود، زیرا تنظیم قرارداد براساس مفاد قانونی و حقوقی بسیار مهم است.  این موضوع از آن جهت مهم است که به محض رخ دادن مشکل در قرارداد می‌توانید آن را به صورت قانونی پیگیری نمائید. تنظیم متن قرارداد باید توسط یک فرد آشنا به امور حقوقی و قانونی باشد. یک وکیل آشنا به موارد قانونی و حقوقی می‌تواند بهترین متن قرارداد را برای شما تنظیم نماید. تمام اطلاعات لازم مانند مشخصات، شرایط قرارداد و آدرس طرفین باید به طور دقیق  توسط در متن قرارداد ذکر شود.

مبلغ قرارداد:

مبلغ قرارداد باید به عدد و حروف در قرارداد نوشته شود. در قرارداد باید براساس واحد پولی هر شرکت باشد. 

شروط قرارداد:

شروط قرارداد باید در متن قرارداد به طور کامل و براساس قانون بیان شود.  وکیل با تجربه شروط قرارداد را به صورت قانونی و حقوقی تنظیم می‌کند.  تا در صورت بوجود امدن مشکل در آینده بتوان از راه قانونی برای درمان مشکلات بوجود آمده اقدام کرد.

زبان قرارداد:

زبان قرارداد باید زبانی باشد که برای دو طرف قابل فهم و شناخته شده باشد. در متن قرارداد حتماً تاریخ با دقت ذکر شود و از نام بردن ماه جلوگیری شود. چون در بعضی از کشورها ماه 30 روزه و در بعضی دیگر ماه 31 روزه است.  

کلام آخر

دعاوی حقوقی قراردادها از مهمترین دعاوی است که حتماً به یک وکیل با تجربه و متخصص در این زمینه نیاز دارید. قراردادها باید تحت شرایط خاصی تنظیم شود تا بتوان از بروز مشکلات بعدی در آینده جلوگیری کرد. تنظیم قرارداد توسط یک وکیل این امکان را فراهم می‌کند تا مفاد و آیین نامه‌های قرارداد را با در نظر گرفتن تمام مفاد قانونی تنظیم نماید. وکیل تنظیم قراردادها حتماً باید به چندین زبان دنیا تسلط داشته باشد تا بتواند مفاهیم مفادها را به خوبی درک نماید. 

 پگاه آرمان عدالت با داشت وکلای با تجربه در زمینه امور حقوقی و دعاوی قراردادها آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است. شما عزیزان به راحتی می‌توانید با تماس با وکلای ما مشکلات حقوقی خود را در زمینه تنظیم قراردادها و دعاوی مربوط به آن انجام دهید.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *