پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

طلاق

آیا شما هم جز کسانی هستید که به علت مشکلات و یا بسیاری مسائل دیگر به دنبال طلاق هستید؟ بسیاری از افراد بدون اینکه اطلاعات لازم در زمینه طلاق  و جدایی را داشته باشند، اقدام به طلاق می‌کنند. در بسیاری از موارد شاهد افرادی هستیم که بعد از طلاق متوجه حق و حقوق ضایع شده خود می‌شوند. در اینجا به فکر کمک گرفتن از وکیل طلاق خواهند افتاد که دیگر دیر است.

پگاه آرمان عدالت با سال‌ها تجربه و بهره‌گیری از وکلای با تجربه و متخصص در زمینه پرونده‌های طلاق از لحظه شروع تا پایان پروسه طلاق در کنار شما عزیزان خواهند بود. با حضور وکلای با تجربه در دادگاه و ارائه مستندات دیگر نیازی به حضور شما عزیزان نخواهد بود و به این ترتیب تا حد زیادی از استرس و نگرانی‌های شما از حضور در دادگاه و مواجه با شخص مقابل کاسته می‌شود.

بررسی شرایط بهترین وکیل طلاق

بهترین وکیل طلاق شخصی است که در زمینه پرونده‌های طلاق سالیان طولانی فعالیت داشته و به تمام جزئیات این نوع از پرونده‌ها آگاه باشد. تا بتواند با گرفتن اطلاعات کامل از طرفین و همچنین داشتن مهارت و تجربه از تضییع حقوق طرفین جلوگیری نماید. از مهمترین مزیت‌های داشتن وکیل باتجربه افزایش سرعت پروسه پرونده طلاق است.

این افزایش سرعت تاثیر زیادی برروی کاهش هزینه‌های دادرسی نیز دارد. همانطور که می‌دانیم هرچه پروسه پرونده طلاق طولانی‌تر شود، هزینه‌های بیشتری برای طی مسیر قانونی باید پرداخت شود. در نتیجه با تسریع پروسه طلاق تا حد زیادی این هزینه‌ها کاهش می‌یابد. به همین دلیل بهترین راه ممکن برای کاهش تمام این هزینه‌ها استخدام یک وکیل با تجربه در زمینه پرونده‌های طلاق است.

به همین دلیل در پرونده‌های طلاق مراجعه به یک وکیل با تجربه بسیار لازم و ضروری است.پگاه آرمان عدالت با داشتن وکلای با تجربه در زمینه پرونده‌های طلاق، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پروسه طلاق شما را انجام می‌دهند تا علاوه بر کاهش نگرانی‌های شما، هزینه‌های جانبی نیز کاهش یابد.

انتظارات افراد از وکیل طلاق

بسیاری از افراد انتظاری که از وکیل طلاق دارند این است که با این پرونده مانند یک پرونده ساده حقوقی برخورد نکند و شرایط روحی و روانی موکل خود را نیز در نظر داشته باشد. وکلای  پگاه آرمان عدالت، قبل از هر چیز شرایط موکل مخصوصاً شرایط روحی و روانی او را برای جلوگیری از آسیب بیشتر در پروسه طلاق در نظر می‌گیرند.

بررسی نقش وکیل طلاق در پرونده مهریه

مهریه از آن دسته موضوعاتی است که ارتباط عمیقی با طلاق دارد. به همین خاطر به محض شروع پروسه طلاق اولین موضوعی که مطرح می‌شود مهریه است. البته خانم‌ها می‌توانند در زمان ازدواج و قبل از طلاق نیز مهریه خود را مطالبه نمایند. تنها در صورت بخشش زن این مهریه از گردن مرد ساقط خواهد شد. نقش مهریه آنقدر پررنگ است که در صورت فوت مرد نیز مهریه باید پرداخت شود. از آنجا که این روزها هزینه‌های زندگی بسیار بالا است. ممکن است آقایان توانایی پرداخت مهریه را نداشته باشند. در اینگونه موارد وکیل طلاق باید به دنبال قسط‌بندی مهریه به صورت ماهانه و یا براساس شرایط توافقی باشد.

وکیل طلاق و حضانت فرزندان

از مهمترین مسائلی که در هنگام جدایی مطرح می‌شود، حضانت فرزندان است. تا زمانی که حضانت فرزندان مشخص نشده باشد حکم طلاق صادر نخواهد شد.  یک وکیل آگاه و با تجربه با در نظر گرفتن شرایط روحی فرزندان و آسیب‌هایی که ممکن است در نتیجه طلاق به این فرزندان وارد شود، کارهای حقوقی پرونده را انجام می‌دهد. معمولاً حضانت فرزند تا 7 سال با مادر و بعد از 7 سال با پدر است. ولی در شرایطی که یکی از طرفین صلاحیت نگهداری و مراقبت از فرزندان را نداشته باشد وضعیت متفاوت است.

حق نفقه و وکیل طلاق

نفقه از آن دسته موضوعاتی است که توسط وکیل طلاق به دقت بررسی می‌شود تا زمانیکه فرایند طلاق صورت نگرفته به زن نفقه تعلق می‌گیرد. اما بعد از طلاق در صورت وجود فرزند فقط نفقه به فرزند پرداخت خواهد شد.

کلام آخر

بسیاری از افرادی که این روزها در دادگاه‌های خانواده به سر می‌برند، افرادی هستند که هرگز به فکر طلاق نبوده‌اند. مشکلات زندگی و عدم سازش طرفین با یکدیگر باعث بروز پدیده طلاق شده است. طلاق از بزرگترین مشکلات این روزهای بسیاری از افراد است که لطمه بزرگی به بنیان خانواده و فرزندان وارد می‌نماید. برای افرادی که دارای فرزند هستند طلاق بسیار دشوارتر از افرادی است که بدون فرزند می‌باشند.

در طلاق علاوه بر مهریه مسائلی مانند نفقه نیز مطرح می‌شود. تا زمانیکه طلاق صورت نگرفته نفقه به زن تعلق می‌گیرد و بعد از طلاق نیز نفقه فقط به فرزندان تعلق خواهد گرفت. اگر شما هم جز افرادی هستید که از مشکلات زندگی به ستوه آمده و قصد طلاق دارید. قبل از هرچیز باید با یک وکیل باتجربه در زمینه طلاق مشورت کنید.

بسیاری از افراد بدون مشورت با وکیل طلاق اقدام به تقاضای طلاق می‌کنند و در نهایت ضرر زیادی را متحمل خواهند شد. مشورت با یک وکیل با تجربه در زمینه طلاق به شما کمک می‌کند تا حقوق شما تضییع نشود.

پگاه آرمان عدالت با داشتن وکلای با تجربه و متخصص در زمینه پرونده‌های طلاق آماده ارائه بهترین خدمات و مشاوره‌ها در این زمینه به شما عزیزان برای جلوگیری از تضییع حقوق شما است.

 

 

 

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *