پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

خانواده

زندگی ماشینی، مشکلات مالی و هزینه‌های بالای زندگی باعث شده تا این روزها امور خانواده دچار مشکلات و اختلافات زیادی شود. مشکلات و اختلافات خانوادگی از مهم‌ترین پرونده‌های دادگاه خانواده است. در هنگام بروز مشکلات خانوادگی اولین موضوعی که به ذهن شما می‌رسد موضوع نفقه و مهریه است.

خانواده از مهمترین ارکان جامعه است. در هر خانواده‌ای هریک از افراد دارای حق و حقوقی هستند. به عنوان مثال زن دارای حقوقی مانند مهریه و نفقه است. نفقه تا قبل از طلاق قابل پرداخت است. اما مهریه در حین زندگی و همچنین بعد از طلاق قابل پرداخت است. علاوه براین فرزندان نیز دارای حق و حقوقی هستند. به فرزندان نفقه تعلق می‌گیرد و این نفقه چه در دوران زندگی زوجین و چه بعد از طلاق برای فرزندان پرداخت می‌شود.

در مجموع آگاهی از حقوق سایر اعضای خانواده باعث می‌شود، حق هیچ کدام از اعضای خانواده تضییع نشود.  پگاه آرمان عدالت با جذب وکلای با تجربه در زمینه خانواده آماده ارائه هرنوع مشاوره خانواده برای حل مشکلات و اختلافات خانوادگی شما عزیزان است.

چرا وکلای پگاه آرمان عدالت را انتخاب کنیم؟

تا هنگامی که زندگی و امور خانواده دچار تلاطم و اختلاف نشده است، بسیاری از افراد به فکر بررسی حق و حقوق خود در خانواده نیستند. بعد از بروز مشکلات خیلی از افراد تازه متوجه می‌شوند که دارای حق و حقوقی در خانواده هستند. مشاوره با یک وکیل با تجربه و متبحر به شما کمک می‌کند فارغ از اینکه زن و یا مرد هستید، بسیاری از مشکلات شما حل شود.

مشاوره وکیل خانواده و طلاق این امکان را برای افراد فراهم می‌کند که با حق و حقوق خود در خانواده آشنا شده و از تضییع حقوق خود جلوگیری نمایید. وکلای پگاه آرمان عدالت از آن دسته وکلایی هستند که در زمینه مشکلات خانوادگی دارای تجربه و مهارت زیادی هستند. شما عزیزان به راحتی می‌توانید با تماس با وکلای ما از حقوق قانونی خود آگاه شوید.

ضرورت مشاوره وکیل امور خانواده و طلاق در حل مسائل حقوقی و خانوادگی

هنگامی که به دادگاه‌های خانواده  مراجعه می‌کنیم، شاهد دعوا و اختلاف بسیاری از زوج‌ها هستیم. بعد از بررسی  این اختلافات متوجه می‌شویم که بسیاری از این اختلافات بسیار جزیی و پیش پا افتاده هستند. حضور بسیاری از افراد در دادگاه برای حل مشکل اصلاً ضروری نیست و فرد به راحتی می‌تواند بدون هیچگونه استرس و ناراحتی مشکل خود را با مشاوره با وکلای با تجربه و بدون حضور در دادگاه حل نماید.

خیلی از اوقات مشکلات به صورت توافقی در جلسات برگزار شده توسط وکیل حل می‌شود. مثلاً خانمی تمایل به دریافت مهریه خود در زمان زندگی با همسرش بدون طلاق دارد. اما همسر این خانم طلب مهریه از جانب ایشان را طلاق فرض کرده و بین زوجین اختلاف و درگیری رخ می‌دهد. مشاوره با وکلای با تجربه به زوجین این امکان را می‌دهد تا با حقوق یکدیگر آشنا شده و در چنین شرایط دچار سوتفاهم نشوند.

کلام آخر

بروز مشکلات و اختلافات خانوادگی این روزها امری طبیعی و عادی است. بسیاری از پرونده‌های دادگاه را همین اختلافات خانوادگی تشکیل می‌دهد. بسیاری از مشکلات خانوادگی به دلیل عدم آگاهی افراد از حقوقی شرعی و قانونی رخ می‌دهد. برای آشنایی با این حقوق به راحتی می‌توانید با یک وکیل با تجربه و متخصص در این زمینه صحبت نمائید.

قبل از مشاوره با وکیل خانواده و طلاق حتماً درباره سابقه کاری و تجربیات ایشان اطلاع لازم کسب نمائید. انتخاب یک وکیل متخصص و با تجربه از این جهت اهمیت دارد که امکان دارد مشاور نتواند به علت فقدان تجربه و تخصص شما را به درستی راهنمایی نماید. تحت چنین شرایطی نه تنها حقوق قانونی شما بلکه زمان و هزینه شما نیز تضییع می‌گردد.

پگاه آرمان عدالت از جمله موسسات حقوقی است که با به کارگیری وکلای با تجربه و متخصص در امور خانواده تاکنون پرونده های متعدد اختلافات خانوادگی را بدون تضییع حقوق طرفین و با نظارت کامل انجام داده است. بنابراین  شما عزیزان با خیال راحت می‌توانید کلیه اختلافات و مشکلات خانوادگی مانند دعواهای خانوادگی، اختلاف بر سر مهریه، نفقه و حقوق فرزندان را با وکلای مجرب  ما مطرح کنید.

بسیاری از مشکلات خانوادگی بدون حضور در دادگاه و با مشاوره وکیل خانواده حل می‌شود. بسیاری از افرادی که این روزها در دادگاه‌های خانواده به سر می‌برند مشکلشان با یک مشاوره ساده با وکیل با تجربه بدون حضور در دادگاه قابل حل بوده است. پس قبل از طلاق حتماً مشاوره نمائید.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *