پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

دعاوی کیفری

مجازات کارهای کیفری از آن دسته کارهایی است که در بسیاری از موارد متهم بدون کمک وکیل از اتهام نجات پیدا نمی‌کند. این دسته از مجازات‌ها به گونه‌ای است که برای کاهش میزان مجازات و یا اثبات بی‌گناهی حتماً وکیل لازم است. وکلای با تجربه در اینگونه موارد با استفاده از تجربیات خود در  پرونده‌های مختلف اقدام به حل مشکلات موکلین خود می‌کنند.

مشاوره وکیل کیفری باتجربه و متخصص بهترین راهکار برای پایان دادن به استرس‌های ناشی از مشکلات اینگونه ازپرونده‌ها است. اما یک وکیل خوب رسیدگی به این نوع از پرونده‌ها چه ویژگی‌هایی دارد؟ آیا به هروکیلی می‌توان  این نوع از پرونده‌ه را سپرد؟ قطعاً خیر. پگاه آرمان عدالت، با جذب بهترین وکلا در زمینه اینگونه پرونده‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات مربوط به  این پرونده‌ها را بررسی کرده و بهترین تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کنند.

دعاوی کیفری به چه دعاوی اطلاق می‌شود؟

دعاوی کیفری در مجموع به دعاوی گفته می‌شود که شامل مجموعه‌ای از اعمال و رفتارهایی است که قانون به آنها را جرم نامیده و برای آنها مجازات تعیین شده است.  در نقطه مقابل این دعاوی دعاوی حقوقی قرار دارد. بسیاری از افراد این دو را با هم اشتباه می‌گیرند. دعاوی حقوقی در حقیقت مشکلات مربوط به امور مالی، قراردادها و… است.

از مهمترین این دعاوی می‌توان به سرقت، کلاهبرداری، حمل مشروبات الکلی، مواد مخدر، دعواهای خیابانی، ضرب و شتم، اخاذی، خیانت در امانت، صدور چک بیمحل اشاره کرد.  این دعاوی ابتدا در دادسرا بررسی می‌شود. در این مرحله در دادسرا تحقیقاتی در مورد اینکه آیا فرد متهم جرم را مرتکب شده یا خیر انجام خواهد شد.

وکیل کیفری کیست؟

وکیل کیفری به وکیلی اطلاق می‌شود که در دعواهای کیفری دارای تخصص و تجربه است. دعاوی کیفری به دعاوی گفته می‌شود که پس از طرح آن دادگستری و یا دادسرا کارهای لازم را برای کشف جرم انجام می‌دهند. وکیل این دعاوی در حقیقت به جرائمی مانند سرقت، فروش مال غیر، جعل اسناد و مدارک، کلاه‌برداری، ترک انفاق، اختلاس رسیدگی می‌نماید.

 

مزیت انتخاب  پگاه آرمان عدالت

پگاه آرمان عدالت برای رسیدن به هدف اساسی خود که کسب رضایت مشتریان است. اقدام به ارائه بهترین مشاوره‌ها زیر نظر برترین وکلای با تجربه و متخصص می‌کند. ما در کنار سایر گروه‌های تخصصی مانند گروه تخصصی خانواده، گروه تخصصی املاک و قراردادها و… یک گروه تخصصی دیگر نیز به نام گروه تخصصی کیفری دارد.

گروه تخصصی کیفری  پگاه آرمان عدالت دارای مجموعه‌ای از وکلای متخصص و با تجربه حقوقی است.  در این گروه تعدای از وکلای متبحر در زمینه حقوق و جزا، آماده پاسخگویی به شما عزیزان در زمینه‌های مختلف هستند. اگر شما هم جز کسانی هستید که تمام راه‌ها را برای حل مشکلات پرونده خود انتخاب کرده‌اید و به نتیجه نرسیده‌اید مطمئن باشید، وکلای ما با سالیان طولانی  تجربه در عرصه پرونده‌های حقوقی مشکل شما را به بهترین نحو ممکن حل خواهند کرد. وکلای ما با سال‌ها تجربه در  این زمینه مشکل شمارا حل خواهند کرد.

ضرورت نیاز به وکیل در پرونده‌های کیفری

در بسیاری از مواقع وکلا پرونده‌هایی را مشاهده می‌کنند که حقوق شخص با حقوق کیفری ارتباط متقابل دارد.  در حقیقت خیلی این مورد پیش آمده که افراد بی‌گناه به عنوان شریک و یا مظنون اصلی در نظر گرفته شده‌ و بدون گناه دچار مجازات سنگینی شده‌اند. چه تعداد افراد زیادی که بی گناه متهم شده و سالیان طولانی از عمر خود را در زندان‌ها سپری کرده‌اند.

در نتیجه همین قضاوت‌های اشتباه لطمه  زیادی به افراد و خانواده‌های آن‌ها وارد شده است. این روزها شاهد افراد زیادی هستیم که بعد از چند سال در زندان ماندن و یا محکوم شدن به جریمه‌های سنگین بیگناهی آنان اثبات می‌گردد. یک وکیل متخصص و با تجربه به راحتی شما را از تمام این مشکلات نجات می‌دهد.

گروه وکلای  پگاه آرمان عدالت از آن دسته موسسات حقوقی است که با داشتن سالیان طولانی تجربه و پیروزی در انواع مدل‌های مختلف پرونده‌های این نوع از دعاوی، عالی‌ترین راهکارها را برای حل کلیه مشکلات به شما ارائه می‌نمایند. شما عزیزان می‌توانید با مشاوره با وکلای  پگاه آرمان عدالت از شر تمامی مشکلات کیفری خلاص شوید و زندگی با آرامش و آرامی را در کنار عزیزانتان تجربه کنید.

وظایف  بهترین وکیل کیفری

از مهمترین وظایف بهترین وکیل کیفری آماده کردن دعوی می‌باشد. تهیه دفاعیه نیز از دیگر وظایف وکیل است. وکلا همچنین قادر هستند در هنگام بازجویی موکل خود حضور داشته باشند.

کلام آخر

دعاوی کیفری از آن دسته دعاوی است که ابتدا در دادسرا مورد بررسی قرار می‌گیرد در مرحله مقدماتی در دادسرا بررسی می‌شود که آیا فرد مرتکب جرم شده است یا خیر. پرونده‌های این دعاوی به گونه‌ای است که اثبات بیگناهی فرد بسیار مشکل است به همین خاطر برای تمام پرونده‌های این دعاوی حتماً به یک وکیل مجرب در زمینه این دعاوی نیاز است.

وکیل مورد نظر حتماً باید دارای سالیان طولانی تجربه در زمینه این دعاوی و همچنین آشنا به قوانین این دعاوی باشد.  پگاه آرمان عدالت با داشتن وکلای با تجربه و آشنا به قوانین و به روز بودن در زمینه ی قوانین جدید التصویب کیفری  به بهترین شکل ممکن مشکلات شما در زمینه این نوع دعاوی را حل و از ضایع شدن حقوق شما جلوگیری می‌کنند.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *