پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

دعاوی شرکت ها

دعاوی شرکت‌ها، توسط افراد عادی به سختی انجام می‌شود. با افزایش روز افزون علم و تکنولوژی دیگر شرکت‌ها مانند گذشته کوچک نیستند. در گذشته بیشتر شرکت‌ها کوچک و از چند نفر تشکیل شده بود. اما این روزها شرکت‌ها بسیار بزرگ هستند. هرچه یک شرکت بزرگتر باشد اداره امور مالی و همچنین حقوقی آن مشکل‌تر خواهد بود. بعضی از شرکت‌ها فقط در داخل فعالیت می‌کنند.

اما بعضی از شرکت‌ها فعالیت‌های تجاری خارجی مانند صادرات نیز دارند. در این مواقع فعالیت شرکت‌ها نسبت به قبل پیچیده‌تر می‌شود. اما تمام این فعالیت‌ها دارای پروسه قانونی و حقوقی است. در اینجا واقعاً نیاز به یک فرد آشنا به امور و دعاوی حقوقی شرکت‌ها به شدت احساس می‌شود.

انجام دعاوی مربوط به شرکت‌ها باید توسط فردی آشنا به امور حقوقی و دعاوی شرکت‌ها انجام شود.  پگاه آرمان عدالت با داشتن برترین وکلا در زمینه دعاوی شرکت‌ها آماده پاسخگویی به تمام سوالات و ارائه مشاوره در این زمینه به شما عزیزان است.

دعاوی مربوط به شرکت‌ها و مصادیق آن

دعاوی مربوط به شرکت‌ها تا حد زیادی به فعالیت آن شرکت بستگی دارد. در حقیقت موضوع دعاوی هر شرکت با شرکت دیگر با توجه به نوع فعالیت شرکت متفاوت است. هرشرکت قوانین و دعاوی مخصوص به خویش را دارد. شرکت‌ها دارای انواع مختلفی هستند که می‌توان به شرکت سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت نسبی و شرکت تعاونی تولید و مصرف اشاره کرد.

نحوه طرح دعاوی مربوط به شرکت‌ها

دعاوی مربوط به شرکت‌ها از آن دسته دعاوی است که به علت حساسیت موضوع احتیاج به افراد با تجربه و متخصص دراین زمینه دارد. گزارش‌هایی که برای اقامه طرح دعوی ارائه می‌شود باید بسیار دقیق باشد. زیرا سرنوشت دعاوی شرکت‌ها به محض تقدیم دادخواست تعیین می‌شود.

طرح دعاوی سهامداران علیه شرکت

دعاوی سهامداران علیه شرکت وضعیت متفاوت‌تری نسبت به سایر سهامداران دارد. منظور از تفاوت اشاره به ماهیت دعوا است.  به همین دلیل طرح دعوا در اینگونه موارد اندکی مشکل‌تر است.  همه سهامدارانی که  قصد طرح دعاوی علیه شرکت را دارند باید قبل از طرح این دعاوی اطلاعات کافی در مورد چگونگی عملکرد مدیران و سایر سهامداران اخذ نمایند.

انجام مشاوره با وکلای متخصص این امکان را برای شما فراهم می‌کند که پروسه طرح دعوی علیه شرکت و یا سهامداران را به نحو صحیح و با داشتن اطلاعات کامل به درستی انجام دهید. تا در آینده هیچگونه مشکلی برای شما ایجاد نشود.

بررسی نحوه طرح دعاوی علیه شرکت‌ها

برای طرح دعاوی شرکت‌ها حتماً باید یک سلسله تشریفات و الزامات قانونی را انجام داد. این الزامات و تشریفات با توجه به سمت اشخاص اقامه دعوا متفاوت است. شخصی که اقامه دعوی داشته باید دلایل و اسناد اصل و یا کپی برابر اصل را ضمیمه دادخواست کند.

بهترین وکیل دعاوی شرکت‌ها کیست؟

دعاوی شرکت‌ها از آن دسته دعاوی است که از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است. طرح اقامه دعوا علیه یک شرکت بزرگ و یا سهامداران و مدیران می‌تواند مشکلات زیادی همراه داشته باشد. بهترین وکیل دعاوی شرکت‌ها به فردی گفته می‌شود که تمام مشکلات حقوقی و دعاوی یک شرکت را با تسلط و تجربه کافی و همچنین داشتن اطلاعات کافی در مورد قوانین شرکت‌ها به درستی انجام می‌دهد. بررسی اساسنامه ی شرکت ها در مشخص شدن حدود اختیارات اعضاء هیأت مدیره ، مدیر عامل  سهامداران می تواند تأثیر بسزایی در رسیدن به موفقیت داشته باشد .علاوه براین اگر کسی بخواهد دعوی را علیه شرکت و یا سهامداران مطرح نماید، با داشتن اطلاعات کافی به نحوی درست شخص و یا شرکت را راهنمایی می‌کند تا در آینده دچار مشکل نشوند.

چرا برای انجام دعاوی شرکت‌ها  پگاه آرمان عدالت را انتخاب کنیم؟

پگاه آرمان عدالت  به دلیل ارائه کار خوب به مشتریان و کسب حداکثر رضایت مشتریان شهرت دارد. وکلای خود را بعد از گزینش‌های متعدد و بعد از چند جلسه مصاحبه جذب می‌کند. وکلای ما جز افرادی هستند که علاوه بر تجربه کافی، بسیار صبور و خوش اخلاق هستند و با نهایت صبر و آرامش به مشکلات شما گوش می‌دهند.

علاوه بر موارد گفته شده وکلای ما دارای آشنایی کافی با قوانین مربوط به هر مبحث دعاوی هستند.  دعاوی حقوقی شرکت‌ها از آن دسته دعاوی است که از حساسیت ویژه‌ای برخودار است به دلیل همین حساسیت ویژه باید وکلای آن تخصص و تجربه کافی را داشته باشند. مدیران عامل و مدیران ارشد با خیال راحت می‌توانند دعاوی شرکت خود را به وکلای  ما بسپارند.  همچنین افرادی که به دنبال طرح دعاوی علیه یک شرکت و یا سهامداران آن شرکت هستند باید قبل از طرح دعاوی با یک وکیل مجرب مشورت نمایند تا در آینده دچار مشکل نشوند.

کلام آخر

دنیای مدرن امروز و پیشرفت علم و تکنولوژی باعث تاسیس بسیاری از شرکت‌ها شده است. در گذشته شرکت‌ها بسیار کوچک بودند و تعداد آنها بسیار کم بود. اما این روزها شاهد شرکت‌های زیادی با پرسنل متعدد در زمینه‌های مختلف هستیم. قطعاً وقتی تعداد شرکت‌ها و یا پرسنل یک شرکت افزایش می‌یابد به همان نسبت دردسرها و مشکلات آن شرکت نیز افزایش پیدا می‌کند.

دعاوی مربوط به شرکت‌ها از آن دسته دعاوی است که به علت حساسیت و پیچیدگی حتماً باید افراد با تجربه و متخصص به مشکلات آن رسیدگی نمایند. انتخاب یک وکیل  با تجربه و متخصص در زمینه دعاوی شرکت‌ها از مهمترین عوامل موفقیت شرکت است.  پگاه آرمان عدالت با بهر‌ه‌گیری از وکلای با تجربه آماده ارائه بهترین خدمات دعاوی شرکت‌ها به شما مدیران محترم است. وکلای ما با تسلط کافی بر قوانین و مقررات به سرعت به مشکلات شرکت‌ شما رسیدگی می‌کنند. پس همین امروز دعاوی شرکت خود را به ما بسپارید و با خیال راحت به کسب و کار خود بپردازید

 

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *