پگاه آرمان عدالت

با ما همراه باشید

وکیل امور ملکی

این روزها به دلیل افزایش جمعیت ساخت و ساز به شدت افزایش پیدا کرده است. هرچقدر معاملات ملکی افزایش یابد به همان میزان دعاوی ملکی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. با توجه به گستردگی روابط و معاملات ، داشتن یک وکیل متخصص در زمینه ی قراردادهای ساخت و ساز ، مشارکت و یا پیمانکاری می توان از اختلافات احتمالی جلوگیری نمود ، و در پگاه آرمان عدالت می توان به این  نائل آمد و اگر شما هم جز افرادی هستید که در امور ملکی خود به مشکل برخورده‌‌اید و دنبال یک وکیل با تجربه و  متخصص در زمینه امور ملکی با ارائه بهترین کار هستید.  پگاه آرمان عدالت بهترین انتخاب برای شما است. در این پگاه آرمان عدالت مجموعه‌ای از وکلای با تجربه در زمینه امور ملکی که علاوه به تخصص حقوقی در زمینه ی فنی و مهندسی نیز متخصص هستند . فعالیت می‌کنند. املاک از آن دسته موضوعاتی است که وکیل آن باید علاوه بر تجربه و تخصص، اطلاعات لازم را نیز در این زمینه داشته باشد.

پگاه آرمان عدالت از آن دست موسساتی است که با جذب مجموعه‌ای از وکلای با تجربه و متخصص در زمینه امور ملکی  و با داشتن سال‌ها تجربه تاکنون به دعاوی ملکی بسیاری از افراد رسیدگی کرده و  مشکلات آنها را در این زمینه حل کرده است. شما عزیزان به راحتی می‌توانید تنها از طریق یک تماس با وکلای ما مشورت و در صورت داشتن تمایل انجام کارهای حقوقی خود را به وکلای متخصص سازمان ما بسپارید.

ضرورت نیاز به وکیل مجرب در پرونده‌های دعاوی ملکی

از مهمترین پرونده‌های مورد بررسی در دادگاه‌ها پرونده‌های دعاوی ملکی است. دعاوی ملکی در حقیقت شامل مستغلات اعم از مسکونی، تجاری و یا اداری است. با توجه به قیمت بالای بعضی از املاک، متوجه می‌شویم چرا بعضی از افراد دراین زمینه بسیار حساس و به دنبال وکیلی با تجربه در این هستند. دعاوی ملکی کمی دارای پیچیدگی است.

زیرا بعضی از دعاوی ملکی دارای جنبه کیفری و بعضی از دعاوی ملکی دارای جنبه حقوقی است.  گاهی اوقات مشکل ملکی افراد با نهادها و سازمان‌ها می‌باشد. در اینگونه از موارد برای رفع مشکل باید به دیوان عدالت اداری مراجعه کرد. علاوه براین باید وکیل دیوان عدالت اداری را انتخاب کرد. انتخاب یک وکیل دعاوی به شما این امکان را می‌دهد تا از بروز مشکلات در آینده جلوگیری شود.

وکیل امور ملکی کیست؟

وکیل دعاوی ملکی به شخصی اطلاق می‌شود که دارای مدرک پایه یک دادگستری است. علاوه براین تجربه و تخصص لازم را برای دعاوی ملکی داشته باشد. صبر و قابل اعتماد بودن از دیگر مهمترین ویژگی‌های یک وکیل با تجربه است. یک وکیل دعاوی ملکی باید به طور کامل به قوانین ملکی و دعاوی آن تسلط داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی و مشاوره حقوقی

دعاوی ملکی از آن دسته دعاوی است که از پیچیدگی زیادی برخوردار است. علاوه براین مدت زمان رسیدگی به پرونده‌های دعاوی ملکی معمولاً نسبت به سایر پرونده‌ها طولانی‌تر است. اینگونه از پرونده‌ها نیازمند بررسی همه جانبه و اخذ یک تصمیم صحیح برای برگزیدن عالی‌ترین مسیر پیگیری پرونده است.

در دعاوی ملکی معمولاً جلسات به صورت حضوری برگزار می‌شود. بهترین وکیل دعاوی ملکی، وکیلی است که علاوه بر داشتن تخصص و تجربه  در زمینه دعاوی ملکی، کاملاً  به قوانین حقوقی دعاوی ملکی نیز احاطه داشته باشد. وکلای  پگاه آرمان عدالت با داشتن وکلای برجسته و آشنا به امور حقوقی در مورد پرونده‌های دعاوی بهترین انتخاب برای افرادی است که از دست مشکلات ملکلی خود به ستوه آمده‌اند.

الزام به تنظیم سند رسمی از سوی وکیل امور ملکی

گاهی اوقات فروشنده حاضر به انتقال ملک به طور رسمی و قانونی در دفاتر رسمی به خریدار نیست. در این مواقع خریدار به راحتی می‌تواند با مشاوره با یک وکیل مجرب و متخصص در زمینه دعاوی ملکی به راحتی مشکل خود را حل نماید. در اینگونه مواقع وکیل اقدام به پیگیری و اقامه دعوا علیه فروشنده خواهد کرد. در پایان کار می‌توانید کل پروسه امور ملکی را به وکیل بسپارید.

وکیل متخصص بررسی دعاوی خلع ید

دعاوی خلع ید به دعاوی گفته می‌شود که یک فرد زمین فرد دیگری با کلاهبرداری غصب کرده است. در اینگونه از موارد فردی که زمین او غصب شده باید مالکیت خود را در دادگاه اثبات نماید. همچنین مدارک لازم برای اثبات اینکه فرد غاصب زمین او را غصب کرده است به دادگاه ارائه نماید. در بیشتر مواقع فرد خود قادر نیست اثبات نماید که زمین متعلق به او بوده است.

در اینگونه از موارد فقط وکیل دعاوی ملکی که دارای تجربه و تخصص باشد قادر خواهد بود این موضوع را اثبات نماید. اگر در زمینه دعوی خلع ید مشکلی دارید، با مشاوره با وکلای پگاه آرمان عدالت به راحتی می‌توانید مشکل خود را در زمینه خلع ید حل نمائید.

ابطال سند رسمی توسط وکیل متخصص

ابطال سند رسمی از آن دسته دعاوی ملکی است که ابطال آن به راحتی امکان‌پذیر نیست. حتی در بسیاری از موارد وکلا نیز قادر به ابطال سند رسمی نیستند. بنابراین حتماً قبل از طرح ابطال سند رسمی، اول حتماً باید با یک وکیل متخصص و مجرب مشاوره نمائید.

افراز املاک مشاع و انتخاب داور

از بزرگترین مشکلاتی که بین مالکین یک ملک وجود دارد بر سر افراز املاک مشاع است. ممکن است بین مالکین اختلافاتی بر سر میزان سهم ملک رخ دهد. در اینجا یک وکیل آشنا به دعاوبی ملکی به راحتی می‌تواند حتی مشکل را به صورت توافقی و بدون مراجعه به دادگاه حل نماید.

بررسی انواع دعاوی ملکی کیفری

همانطور که قبلاً بیان کردیم دعاوی ملکی این روزها بسیار افزایش یافته است. علاوه براین بسیاری از دعاوی ملکی که جنبه کیفری نیز دارند افزایش پیدا کرده است. در ادامه به بعضی از موارد  ملکی کیفری اشاره می‌کنیم:

  • اقدام به فروش مال غیر برای اموال غیر منقول
  • جعل و استفاده از سند
  • انجام کلاهبرداری در خرید و فروش املاک
  • تخریب املاک به صورت غیر قانونی

این نوع از دعاوی حتماً به یک وکیل با تجربه و متخصص در این زمینه نیاز دارد. تا بتواند به درستی مراحل دعاوی ملک مورد نظر را انجام دهد.

 

بررسی هزینه وکیل متخصص در دعاوی ملکی

قطعاً هزینه وکیل امور ملکی و دعاوی را نمی‌توان به صورت کامل بیان کرد. هرچه پروسه بررسی دعاوی طولانی‌تر باشد و یا قیمت ملک بالاتر باشد. قیمت وکیل متخصص افزایش می‌یابد. همیشه برای انتخاب وکیل موسسه‌ای را انتخاب نمائید که علاوه بر  داشتن وکلای با تجربه، قیمت‌های منصفانه نیز داشته باشد.  رفتار و برخورد وکلا و رعایت حقوق موکل بسیار مهم است. صرفاً به خاطر اینکه یک وکیل قیمت بسیار پایینی را به شما ارائه می‌دهد آن را نپذیرید. زیرا بسیاری از وکلا در ابتدا قیمت بسیار ارزانی درخواست می‌کنند. اما بعد از پرداخت هزینه به خوبی جوابگوی موکل خود نیستند.

کلام آخر

اگر شما هم جز افرادی هستید که در زمینه دعاوی ملکی به مشکل برخورده‌اید، باید بدانید دعاوی ملکی از آن دسته دعاوی است که حتما برای حل مشکلات آن نیاز به یک وکیل با تجربه و متخصص دارید.  پگاه آرمان عدالت با داشتن  وکلای با تجربه و با اخلاق آماده ارائه بهترین خدمات مشاوره به شما عزیزان است. از بزرگترین مزیت‌های وکلای ما، هزینه مناسب وکالت آنها است. شما عزیزان می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت با بهترین وکلا مشورت کرده و مشکلات حقوقی خود را حل نمائید.

 

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *